Tradiční pláštěnky a pršipláště

Zavzpomínejte na své výlety či školy v přírodě v pláštěnce a zařaďte ji v její nejstylovější podobě do svého dospělého šatníku. Pokud zrovna nepatříte k typům milujícím deštníky a před ledovou jarní sprchou se mnohem raději schováte do pláštěnky, můžete zajásat. Výrobci nepromokavých svrchníků se letos odvázali a naservírovali nám širokou paletu pláštěnek a nepromokavých bund v pestrých barvách. Pláštěnky mohou mít průhledné detaily v podobě kapes a stahovacího pásku. Pokud se pod pláštěnku chcete schovat i s kabelkou nebo batohem, pořiďte si ji minimálně o dvě velikosti větší, je to praktické a parádu v ní budete honit tak jako tak.

Nepromokavé bundy

Buďte stylová za každého počasí a doplňte svůj šatník o zajímavou bundu nebo kabát z odolného materiálu s kapucí, který vás ochrání před deštěm i větrem. I v praktické bundě a gumákách můžete vypadat dobře, v jarních kolekcích najdete jak ležérní městské modely, tak sportovní kousky vhodné na výlet do přírody. Co se týče barev, svrškům letos vládnou především módní krémové a béžové odstíny, na své si však přijdou i milovnice pastelek a sytých barevných tónů. Velkým hitem jsou letos na jaře přechodové bundy z recyklovaných materiálů, které odpuzují vodu. Senzační je, když je bunda navíc oboustranná a vy si ji užijete hned na několik způsobů.

Nadčasové galoše

Když venku vypukne slejvák, vyplatí se mít v botníku holínky. Zapomeňte na nevzhledné modely, které se kdysi nosily na zahradu. V aktuálních kolekcích najdete stylové kousky, ve kterých nemusíte chodit jen do lesa na houby, ale které se naopak hodí klidně i do města. Na výběr je celá řada modelů, od jednoduché černé klasiky po zajímavé barvy a vzory.

Do města s deštníkem

V současné době najdete na trhu nepřeberné množství nejrůznějších deštníků ve spoustě různých barev, vzorů i tvarů. Jsou vyráběny jak z nepromokavých látek, tak z umělé hmoty. A překvapivě jsou nejen praktickým, ale i módním doplňkem. Vykašlete se na reklamní deštníky a vyberte si takový, který se vám bude opravdu líbit. I s deštníkem, nebo právě s ním, můžete být za stylovou dámu.