Trend 1: Tlumená fialová

Ani na podzim se nemusíte vzdát barev. Místo výrazných odstínů, které se nosily v létě, však sáhněte raději po tlumenějších tónech. Ideální je například fialová. Parádu s ní uděláte i během zimy. Spodní prádlo ve fialové barvě, která je barvou luxusu, vypadá elegantně a pokud zvolíte krajku, budete i důmyslně sexy. V celkovém outfitu je však potřeba kombinovat ji s citem.

Trend 2: Mátová

Decentní mátový odstín je aktuálním módním hitem číslo jedna. Barva vám dodá jemnost, křehkost i skrytou rafinovanost. Oblíbeným a pohodlným střihem spodních kalhotek, který sedne každé, jsou brazilky. Ty odvážnější mohou obléci tanga. Nespoutaně sexy pak vypadá podprsenka doplněná odepínacími strappy pásky, které zvýrazní dekolt. Pokud mátovou nebo šedozelenou zařadíte do svého šatníku i v jiných kouscích, buďte si jistá, že se stanete nepřehlédnutelnou. Tato barva vám dodá jistotu a budete v ní zářit.

Trend 3: Nude odstíny

Pokud u spodního prádla upřednostňujete tradiční bílou a tělovou barvu, zkuste tuto sezónu něco nového a vyměňte nestárnoucí klasiku za starorůžovou. Rozdíl v odstínu je nepatrný, přesto vám vlije zcela novou krev do žil. Jste-li milovnicí nevyztužených podprsenek, pak vás jistě nadchne kombinace krajky a tylu, která se prsům jemně přizpůsobí. Nosí se také celotělová bodýčka a hladké materiály, u nichž máte pocit, jako by vás celý den někdo hladil.

Trend 4: Petrolejová

Podzimním trendem je také petrolejová, což je tmavší odstín výraznější tyrkysové. Hodí se pro všechny, které upřednostňují tmavší prádlo a černá klasika je už nudí. A přestože se vám petrolejová může zpočátku zdát jako lehce extravagantní záležitost, zdání klame. Možná patří k nápaditějším tónům, ale věřte, že sluší všem ženám bez ohledu na věk, barvu vlasů i tělesné proporce. Ať už tedy u spodního prádla zvolíte krajku či satén, na kterém barva vynikne nejlépe, či si do svého šatníku pořídíte petrolejový kabát, budete se cítit elegantně a výjimečně.

Módní kousky i pro ženy po ablaci

Krásné a především pohodlné spodní prádlo je naprosto stěžejní také u žen po ablaci, neboli odstranění prsu po zhoubném nádoru, což má pochopitelně vliv na psychiku. Naštěstí nabídka protetických podprsenek je na českém trhu velká a nositelky si tak mohou vybírat z nespočtu módních střihů, barev a materiálů, od krajkových, přes praktické hladké kousky až po sportovní modely. Není třeba rezignovat na své pohodlí, jelikož i ženy po ablaci mohou být krásné, elegantní a podle posledních trendů.

Měsíc říjen celosvětově připomíná problematiku rakoviny prsu

V nadcházejícím měsíci říjnu si celý svět připomíná problematiku rakoviny prsu a snaží se šířit povědomí o prevenci a včasném záchytu tohoto onemocnění, což je při léčbě zásadní. Podpora ženám, které se s touto diagnózou potýkají nebo potýkaly, je nezbytná. Jen v Česku karcinom zasáhl zhruba 90 000 žen a ročně je diagnostikováno asi 7200 nových případů. 

Zdroj: vlasta.cz whowhatwear.co.uk astratex

Související články