V barvě hlíny a písku

Hnědá, písková, béžová, barva bílé kávy i lahodné čokolády… Tenhle teplý mix není hřejivý jen na oko. Zahalte se od hlavy až po paty do zemitých přírodních tónů a nebojte se, že to bude nuda. Hnědá je barva vskutku elegantní, propojená se světlounce béžovou a v podání přízových materiálů působí vznešeně. Velkým hitem jsou široké přízové kalhoty a svetry, které na první pohled vypadají jako domácí oblek, ale nosí se i do společnosti. Právě takovému kalhotovému kostýmku z příze hnědé a béžové tóny lahodí.

Červená, bordó a temně vínová

Nádherné a syté barvy do červena a vínova oživí šedé městské ulice. Pokud si na tuhle záplavu barev netroufáte, protože na sebe nechcete příliš upozorňovat, vyberte si v těchto barvách alespoň doplňky. Už dávno nefrčí pouze černé kabelky, naopak. Když si k nudnějšímu outfitu pořídíte výraznou birkinku nebo messengera přes rameno, nakopnete svůj styl. O barevných botách, kloboučku, baretu nebo monstrózním šálu přes ramena ani nemluvě.

Pomerančová chuť

Oranžová je hitem letošního podzimu. A paradoxně se skvěle kombinuje se žlutou, vínovou a pískovou. Zapomeňte na předsudky, že vám oranžová nemůže slušet, když jste třeba přírodní zrzka nebo blondýnka, a oblékněte oranžové pončo nebo vlněný kabát nad kolena. A protože je oranžová léty ověřenou outdoorovou barvou, najdeme ji i na městských parkách a buklé kabátcích. Letos se zkrátka stěhuje do města!

Citronové odlesky a východ slunce

Žlutá prý nesluší každému. Něco na tom bude, žlutá má ale spoustu podob, od chladné banánové přes teplejší sluníčkovou až ke zlatavé, která už z dálky září. Přiložte si k sobě nějaký ten žlutý kousek a vyzkoušejte, jestli by na vás tahle barva fungovala. Záleží mimo jiné i na tom, jaký zvolíte střih oblečení a hlavně materiál. Jinak se bude vyjímat huňatý over size svetr a jinak projmutá halenka. Každopádně za zkoušku to stojí.