V případě spodního prádla je opravdu nemožné čekat, až zhubneme, a mezitím se pokoušet nosit podprsenky a kalhotky o několik čísel menší. Není horší pohled než na prsa přepůlená zařezávající se podprsenkou nebo na břicho, kde se rýsují napjaté gumičky minikalhotek a pod sukní nebo kalhotami jsou patrné tukové pneumatiky.

Jakou podprsenku vybrat, když se vám trochu zvětšil objem?

Pro prsa od velikosti D a výše vybírejte podprsenky s hladkými tence vyztuženými košíčky, případně ty s košíčky částečně vyztuženými koši, které mají pevnější látku v dolní části a v horní části třeba elastickou krajku. Fungovat bude i zmenšující podprsenka nebo nevyztužené a s kosticemi s flexi zakončením. Flexi kostice se přizpůsobí tvaru velkých prsou a tlakům z tukových vrás či přiléhajících paží a nemohou tak vzniknout sebemenší odřeniny.

Čím širší, tím lepší

Zásadní je také šířka ramínek, vybírejte si podprsenky s ramínky co nejširšími. Volte modely s pevným středem, to je to místo, které spojuje oba košíčky. Pevný střed drží velká prsa na hrudním koši, ta „neutíkají“ do podpaží, formuje je do svůdného dekoltu a dává jim tvar. Vybírejte si podprsenky se zapínánímm vzadu a minimálně na tři háčky, s širším obvodem a s bočními kosticemi v obvodu. Taková podprsenka udrží vaše prsa na místě.

Zaměřeno na kalhotky

Pokud jste trošku přibrala, vsaďte na kalhotky klasického střihu, sedět vám budou také panty s vyššími boky nebo kalhotky s légou v nohavičkách, ne s gumičkami. Máte-li jako boubelka silná stehna, zvolte kalhotky s dlouhou nohavičkou, aby se vám o sebe nedřela stehna. Perfektní je také zcela bezešvé prádlo. Naopak bokové kalhotky a brazilky zbytečně zdůrazní převislé špeky na břichu a na bocích.

Staňte se modelkou! I s konfekční velikostí 50

Triola vyhlásila na říjen casting – hledá modelky z řad svých zákaznic a fanynek. Možná si říkáte: „Škoda že nemám míry 90/60/90. Hned bych se přihlásila!” Tyto míry však nejsou pro českého výrobce prádla důležité – hledá ženy všech tvarů a typů postav, klidně i slovanské Venuše.

Je dobře známo, že Triola se specializuje na podprsenky pro plné ženské křivky. Takže prvním požadavkem na budoucí modelky je, aby se pyšnily velikostí prsou D a klidně i většími. A ideálně měly konfekční velikost od 36 do 50. Také musí mít minimálně 18 let a chuť hrdě ukázat svou krásu ostatním.

Přihlášky: https://www.triola.cz/magazin/366_triola-casting-stanete-se-prave-vy-novou-tvar