Se sklonkem roku každoročně oprašujeme slavnostní garderóbu, protože se blíží společenská sezóna a s ní i honosné plesy, venkovské tancovačky a spousta kulturních akcí, které si žádají příslušný dress code. Letos si jich moc neužijeme. O to víc je potřeba využít každou příležitost.

V době, kdy se staly tepláky nejužívanějším kouskem oblečení a mnoho z nás se už dávno nevejde do svých běžných velikostí, je fajn využít příležitosti a hodit se, byť jen na jeden večer, do gala. Inspirujte se v naší fotogalerii a dodejte oslavě silvestra punc výjimečnosti.

Šaty pro krásnou ženskou siluetu

Letní šifonové šaty s volánem krásně vyrýsují proporce pomocí širšího pásku. Vzhledem k situaci můžete zvolit i širší kontrastní stuhu nebo naopak tenoučký pásek. Takové šaty unosíte po celý rok.

Rafinované sametové mini

Samet je jednoznačně perfektní volbou. Elegantní šaty, které nemají výrazný výstřih a decentně schovávají i paže, dávají vyniknout hezkým nohám. Jestli si tedy na nějaké podobné ve svém věku troufnete, máte od nás palec nahoru.

Vrchol elegance v pánském stylu

Pokud vám to proporce a situace dovolí, tedy nebude-li s vámi na silvestra prudérní tchyně, klidně si vezměte sáčko jen tak na holé tělo. Vypadá to totiž skvěle! Ale i minimalistické tílko nebo naopak vykukující bílá košile s vázačkou může dodat outfitu slavnostní ráz. Lodičky na vysokých jehlách můžete pro tentokrát vyměnit za pohodlné balerínky nebo tenisky.

Blýská se na lepší časy

Širokým kalhotám a volnému nařasenému topu dodává sváteční punc nejen zlatavá barva, ale i spousta odlesků způsobených malinkými flitry. Pokud vyměníte top tón v tónu za černý nebo bílý, prostě kontrastní, na glancu nic neztratíte.

I v domácím obleku vám to může seknout

Až bude po půlnočním přípitku, oblékněte si elegantní domácí oblek, ať už přízový, saténový, nebo z jemné bavlnky, a užijte si zbytek svátečního večera v pohodlí.