Nejdůležitější je samozřejmě podprsenka. Spousta žen nosí špatnou velikost, některé si dokonce schválně vyberou menší, protože mají pocit, že v menší podprsence působí dekolt plně. Ale je to nesmysl, prsa nevzhledně přetékají přes zaříznuté okraje podprsenky.

Push-up zvedne prsa

Plnější ňadra vám zajistí podprsenka s push-up efektem. Ta dokáže ňadra zvětšit, vytvarovat a vytvořit mezi nimi přitažlivý žlábek. Po zakulaceném tvaru prsou touží snad každá žena a pomocí podprsenky „bardotky“ je možné tento tvar docílit. Speciální střih podprsenky ňadra podpírá zespodu, tlačí je nahoru a docílí tak záviděníhodný dekolt. Hladké košíčky ňadra smyslně zakulatí, díky této podprsence na sebe strhnete pozornost i s „jedničkami“.

Řasení, šněrování a ozdoby

Výběr podprsenky jste zvládla a teď přichází čas se na topy, halenky a šaty. Pomyslnému zvětšení objemu prsou pomůžou nabírané topy, metalické materiály nebo jakékoliv zdobení v oblasti výstřihu, ať už se jedná o štrasové ozdoby, kanýrky, třásně, výšivky nebo jiné aplikace. Úplně stejnou službu udělají kousky s dekorativním šněrováním, které se váže pod prsy. Aby prsa opravdu vynikla, je dobré nechat zbytek oblečení v čistých liniích. Pomůže i zvýraznění pasu nebo zastrčení topu do kalhot nebo sukně.

Světlé barvy fungují

Při optickém zvětšení dekoltu hrají důležitou roli barvy, ty tmavší zeštíhlují postavu, takže v oblasti prsou volte spíše světlejší odstíny, vyzkoušejte třeba tóny růžové či bílé. Pestrobarevný výstřih přitáhne a upoutá veškerou pozornost, stejně jako výrazný vzor.

5 výstřihů, které vám vylepší dekolt

5 výstřihů, které vám vylepší dekolt

1. Do véčka

Výstřih do véčka sluší plnoštíhlým ženám s širšími rameny a s hranatým nebo kulatým obličejem. Dokáže opticky rozšířit ramena a spolu s push-up podprsenkou zvýrazní ženské přednosti.

2. Kulatý

Sluší ženám s menším poprsím, úzkými rameny a delším krkem. Dokáže křivky opticky zaoblit a v kombinaci s nabíráním těsně pod prsy pomůže k plným ženským křivkám i těm méně obdařeným.

3. Loďkový

Lodičkový výstřih kopíruje klíční kosti a lichotí ženám s dlouhou šíjí a užšími rameny. Sluší štíhlému a oválnému obličeji a je vlastně hodně univerzální. Y

4. Hranatý

Máte-li širší ramena a větší prsa, sáhněte po něm, vaše ramena i prsa budou působit drobnější. Zároveň sluší kulatému a oválnému obličeji, v kontrastu se zaoblenými konturami obličeje krásně vynikne.

5. Ke krku

Chce to labutí šíji, tedy delší krk. Ženám se silnějším kratším krkem a širokými rameny top ke krku slušet nebude. Navíc vyzdvihne kontury obličeje, třeba vystouplé lícní kosti a paradoxně vypadá hodně sexy.

Zdroj: https://vlasta.cz