Nechte se unést

Těchto šperků se jen zřídkakdy nabažíte, a pokud by stav přesycenosti džunglí, voliérami či podmořským světem dosáhl vrcholu, není nic jednoduššího než krásný šperk darovat někomu blízkému. Ostatně takovým dárkem můžete obdarovanému ledasco beze slov sdělit. Máte krásnou kamarádku, která má ovšem nosánek nahoru? Darujte jí plameňáka! Je vaše sestra neobvykle chytrá, ale občas lidi „odhání“ strohou odměřeností? Dostane sovičku.

Ve vodě i v oblacích

Závěsy na krk a přívěsky nemusejí být nutně z drahých kovů. Nerezová ocel, mosaz, bronz, tombak, alpaka, nádherné syntetické kameny a polodrahokamy, to vše tvoří základ naší peněžence přístupné bižuterie, která si se šperky z vzácných kovů v ničem nezadá. Nemusíte přece utrácet desetitisíce za to, abyste byla krásná. Stačí se umět dívat na svět okolo otevřenýma očima a šperk si vybírat především srdcem. Ozdoba na vás opravdu vynikne pouze tehdy, bude-li vám pocitově blízká.

Lekce stylu s matnými kovy

Kov v matném provedení v kombinaci s kamínky zachovává střízlivý a čistý dojem. Pokud disponujete zdravou dávkou odvahy, je prsten s hlemýžděm nebo rovnou s dinosaurem tou pravou volbou. Motýlek ve vlasech zase zachrání pocuchaný účes, takže výsledek může být opravdu působivý. Hlavně dejte pozor, ať vám motýl neodletí.

ZDROJ: https://vlasta.cz