S výšivkami se můžete potkat téměř všude. Vyjímají se na bavlněných šatech, overalech, halenkách, topech, šortkách, džínách či módních doplňcích. Na rozdíl od minulých sezon, kdy byly hitem především okázalé barevné výšivky, jsou letos trendem spíše romantické a jemné vyšívané motivy. Jestli patříte k ženám, které milují něžnou a romantickou módu, přijdete si rozhodně na své.

Vyrobené s láskou

Pokud ráda tvoříte a s jehlou a nití jste kamarádka odmala, můžete si nějaký originální kousek vyrobit i sama. Stačí drobná ozdoba pomocí křížkového stehu nebo jen obšití entlováním, třeba okraje rukávů nebo výstřihu, a vaše oblečení rázem získá na originalitě. Zapojit můžete i dceru nebo vnučku, tvoření je ten nejlepší způsob, jak strávit společně volný čas.

Folklórní prvky v běžném šatníku

Vneste do svého outfitu kapku folklórní nostalgie v podobě půvabných vyšívaných šatů v bílé nebo pastelově modré barvě. Díky spojení příjemného vzdušného materiálu, pohodlného střihu a roztomilých výšivek se z těchto šatiček stane váš nejoblíbenější letní kousek! Dolaďte je slaměným kloboukem, kabelkou, jednoduchými sandály a můžete vyrazit do ulic. Nosíte ráda overaly? Pořiďte si na léto lehký model s jemnými výšivkami!

Letní koktejl

Chystáte se na procházku do města? Místo obyčejného trička sáhněte po vyšívaném topu a oblečte ho k džínům či oblíbené sukni. Uvidíte, že i na první pohled obyčejný outfit dostane úplně nový rozměr. Stylově vypadá i kombinace více vyšívaných kousků, mixování různých stylů vás nikdy neomrzí.