Vyšší platforma v hlavní roli

Inspirujte se ikonickou „devadesátkovou“ módou a okořeňte svůj letní outfit těmito nepřehlédnutelnými sandály. Vybrat si můžete jak z kousků na vyšší rovné platformě, tak z modelů na pevném robustním podpatku. Letos chunky sandálům dominuji černé modely v rockovém stylu s výraznými kovovými akcenty. Trendy jsou také pastelové sportovní sandály zdobené poutavými aplikacemi, v kolekcích nechybí ani zajímavé páry v módních odstínech nude a světlounce béžové. Chce to samozřejmě kapku odvahy, ale když si na takové boty troufnete, efekt je předem zaručen.

Pohodlí nade vše

Ač jde o boty na platformě, tyhle sandály jsou neskutečně pohodlné. Určitě se nosí daleko lépe než nízké boty na placaté tenké podrážce. Sandálky na platformě mívají anatomicky tvarovanou stélku a často i podrážku vybavenou vibrační membránou, která dokáže tlumit nárazy. Takovou „výbavu“ mívají běžecké nebo turistické boty. Můžete si vybrat sandálky s pásky z pravé kůže nebo z její imitace, ale velmi oblíbené jsou i pásky textilní. Poslední dobou se vyrábí sandálky z umělé pěnové hmoty, která je velmi lehoučká a zpracovaná tak, abyste na noze botu skoro nevnímala.

Propletené pásky

Velkým trendem letošního léta jsou propletené pásky. Nosí se i na kabelkách, ale v případě sandálků na platformě jde o opravdový hit! Nejvíce frčí právě odlehčené umělohmotné modely, které zdobí zapletené copánky. Převládají pastelové barvy, jako je růžová, meruňková, mátově zelená nebo světle modrá, případně černá, bílá a hnědá klasika. Čím robustnější platforma, tím lepší. Takové sandálky můžete obout ke sportovním šortkám stejně jako k romantickým šatům s volány, nejvíce však zabodujete minimalistickým střihem s jedním výrazným a zajímavým akcentem, k takovému modelu sednou chunky sandálky znamenitě.

ZDROJ: https://vlasta.cz