Zdroj: Youtube

O Jennifer Aniston se dá bez skrupulí říct, že je pro mnohé zosobněním stylu a elegance. Její nenápadné módní kreace, ať už na červeném koberci, u příležitosti různých premiér, nebo v soukromí, nejsou nikdy příliš okázalé, ale přitom maximálně stylové. Jennifer je prototypem módní ikony, na které lze opravdu demonstrovat, že pořekadlo „méně je někdy více“ v reálném světě funguje.

Nic moc okázalého

Třiapadesátiletá sympatická herečka dává ve svém volném čase přednost hlavně pohodlí a na šaty a vysoké podpatky si tato 164 centimetrů vysoká kráska příliš nepotrpí. Na snímcích paparazzi ji nejčastěji vidíme v širších džínách, bílém basic tričku a sáčku v neutrálních přírodních tónech. Občas zabrousí do rockovějšího stylu a oblékne si kožený křivák nebo bombera. K takto minimalistickému outfitu většinou obuje nízké kozačky, tenisky nebo žabky.

Ulítává na kloboucích

Jennifer Aniston v soukromí upřednostňuje neutrální barevné odstíny, jejímu šatníku dominují barvy jako šedá, černá, khaki, bílá a modrá. Tyhle barevné tóny lze mezi sebou skvěle kombinovat, což se herečce daří. Sluší jí to samozřejmě i proto, že je krásně štíhlá a vždy perfektně upravená – ať už se zaměříme na make-up, nebo účes, Jennifer nenechává nic náhodě. Co se týče doplňků, i v tomto směru se drží zpátky. V civilu nosí jednoduché přívěsky, prstýnky a nejdominantnějším doplňkem bývá klobouk. Ten krásná herečka nasazuje na hlavu často, ujíždí na kloboucích s širokou krempou.

Dokonalá každým coulem

Na první pohled to vypadá, že si Jennifer Aniston s módou příliš hlavu neláme, ale to je právě ten fígl a umění některých celebrit. Ve výsledku je její oblečení dokonalé, všechny kousky samozřejmě značkové, ale bez zbytečné teatrálnosti. Na módní výkřiky ji příliš neužije, sází na osvědčenou klasiku a kvalitu.

Sexy figura

Na červeném koberci můžeme herečku vídat v modelech, ve kterých dává na odiv svoji super štíhlou postavu. Miluje pouzdrové šaty ve všech variantách, hluboké výstřihy nebo korzetové živůtky a krátké sukně. Nemá problém ani po padesátce dát na odiv výstavní nohy, minidélky jsou její vášní. Když si oblékne velkou večerní, většinou jde stejně o uplé dlouhé šaty s výrazným rozparkem nebo sexy overal.

Barevné ladění společenských outfitů se od těch volnočasových trochu liší, občas jsme ji mohli vidět třeba v rudých nebo sytě zelených šatech, ačkoli i v jejím společenském šatníku převládají tóny světle modré, světlounce béžové nebo černé. Jennifer je zkrátka pořád kočka, která má styl!

Zdroj: www.vlasta.cz Profimedia

Související články