Meryl Streep (72)

Ztělesnění elegance! Přesně tak bychom popsali famózní herečku, která pochopitelně od dob legendárního filmu Ďábel nosí Pradu (2006) zestárla, ale s grácií, kterou jí můžeme jen závidět. Plastické i estetické zákroky prý odmítá. Ideální je podle ní mít se ráda taková, jaká jste.

Jessica Lange (72)

To americká herečka Jessica Lange veřejně přiznává, že pár drobných omlazujících procedur i nějaký ten invazivní zákrok absolvovala. Naštěstí ví, že všeho moc škodí, a tak se neproměnila ve voskovou figurínu bez výrazu jako některé její hollywoodské kolegyně. Naopak jí to moc sluší.

Sigourney Weaver (72)

Sedmdesátku byste rozhodně nehádali ani této herečce, která se nesmazatelně vryla do našich pamětí hlavní rolí v kultovním snímku Vetřelec. Svému mladistvému vzhledu podle svých slov vděčí především veganství.

Jane Seymour (70)

Jen těžko uvěříte tomu, že sedmdesátku oslavila i nezapomenutelná doktorka Quinnová. Svou kariéru odstartovala jako Bond girl Solitaire v bondovce Žít a nechat zemřít z roku 1973. Ale do povědomí televizních i filmových diváků se definitivně vepsala až o dvacet let později zmiňovanou rolí mladé lékařky na Divokém západě. V kondici se i dnes udržuje pravidelným sportem a dbá na vyváženou stravu.

Glenn Close (74)

Stálice filmového plátna nikdy nepatřila mezi klasické hollywoodské krásky a možná proto už desítky let dostává jednu zajímavou nabídku na roli za druhou. Zájem o ni je pochopitelně i dnes. Věřili byste, že sedmdesátku oslavila už před čtyřmi roky?

Goldie Hawn (75)

Americká herečka se pyšní nejen skvělou kondicí a mladistvým vzhledem, ale i jedním z nejdelších partnerství v showbyznysu. S hercem Kurtem Russelem jsou spolu už téměř čtyřicet let.

Helen Mirren (76)

Když je řeč o slavných sedmdesátnicích, nesmíme rozhodně zapomenout na herečku Helen Mirren, která je i ve svých letech pokaždé hvězdou červeného koberce a hravě dokáže zastínit i o polovinu mladší kolegyně.

Eliška Balzerová (72)

Vypadat v sedmdesáti báječně rozhodně není devíza jen zahraničních hvězd. Také u nás máme ženy, kterým by takový věk nikdo nehádal. Těžko uvěřit, že herečka Eliška Balzerová je už čtyřnásobnou babičkou. A její rada, jak se udržovat v kondici? Přece procházky s vnoučaty!

Saskie Burešová (75)

Nestárnoucí hvězda České televize a nositelka zřejmě nejslavnějšího českého účesu oslavila sedmdesátku už před pěti lety. A její recept na mladistvý vzhled? Cvičí, žije střídmě a jí zdravě.