Na sady různě velkých kufrů a tašek jsme zvyklí. Velký kufr do podpalubí, příruční kufřík do letadla a cross body kabelka ve stejném designu také. V sadě se prodávají také kabelky a peněženky, a k nim někdy i skladné nákupní tašky. Dříve se prodávaly v sadě také kabelky s botami, alepro nezájem módních fajnšmekrů se od výroby takových setů výrazně ustoupilo. Co můžete nosit v setu a nebudete trapná?

Zdroj: Youtube

Set kabelky a peněženky

Pokud nosíte z čist praktických důvodů tote bag, je pro vás jistě pohodlnější si takovou velkou kabelu pořídit ve dvojici s malou cross body kabelkou, ve které budete mít po ruce peněženku, mobil, klíče, rtěnku a třeba parfém. A bude možná docela fajn, když ta peněženka bude ladit nejen s kabelkami, ale třeba s klíčenkou nebo nákupní silonovou taškou.

Set kabelky a oblečení

Modelka v naší galerii má originální kabelku s výšivkou, která je ve stejném designu jako modelčina minisukně. Vypadá to naprosto skvěle, doplněné o jednobarevné oblečení tón v tónu a výrazný náramek, který zase ladí s kovovými prvky zakomponovanými v outfitu, nemá tento komplet chybu. Kabelku ale můžete sladit i s čepicí, rukavicemi, lemem kalhot nebo klopami trenčkotu.

Set bundy a čepice

Perfektní je kombinace bejsbolky a zateplené košilové bundy, tenhle street styl dneska frčí a když si dáte práci se zbytkem oblečení, můžete v něm zazářit i po padesátce. Hodí se obout sneakersky nebo chunky kotníčky na surovce, krk omotat huňatou šálou a vyrazit ven. Budete nepřehlédnutelná.

Set dvou a více doplňků

Ačkoli se poslední dobou nenosí již zmíněná kombinace bot a kabelky, jako tomu bylo dříve, je možné za set považovat dva jednobarevné doplňky, které mají podobné kování, zipy, spony… Můžete tak sladit třeba kabelku a pásek, šperk a boty nebo batoh a klobouček, fantazii se meze nekladou. Pokud neseženete takovou kombinaci rovnou v balíčku, dejte si při nákupech tu práci a pokuste se takový double set vytvořit sama. A nemusí jít jen o dva kousky, můžete se pořádně rozjet a těch drobností poskládat víc, pak se vám to také bude lépe kombinovat se zbytkem šatníku.

Zdroj: www.vlasta.cz

Související články