Transparentní módní kousky si zaslouží vaši pozornost. Ano, v určitém věku je už třeba vybírat opravdu pečlivě a fikaně kombinovat, ale sázka na průsvity se vyplatí. Vrstvené oblečení má svoje kouzlo, a přestože se to na první dobrou nezdá, když tenhle styl vychytáte, budete za hvězdu.

Na obláčku

V hedvábí vám bude v létě dobře. Jen si nesmíte hrát na éterickou vílu, ale pokusit se pomocí lehoučkých materiálů odlehčit to, co máte na sobě. Zapomeňte na romantické volány, slušet vám bude jednoduchá halenka nebo áčkové šaty s hedvábnou podšívkou. Poskládejte jednotlivé vrstvy zcela nenápadně, pokud se vám zalíbí rozevlátá průhledná tunika, klidně si ji kupte. Ale popřemýšlejte, co pod ní. Elastické a nenápadné tělové body, které vám dokonale padne, je tou nejlepší volbou.

Plasticita

Minisukně už je dávno mimo vaši realitu? Nevzdávejte se. Klidně si pořiďte sukýnku jako zamlada, třeba i uplou na tělo, ale přes ni si ledabyle uvažte hedvábný šátek, který bude kolem vašich spodních partií jemně a efektivně povlávat. Budete sexy a atraktivní a nemusíte se bát, že bude někdo detailně studovat vaše křivky. Nejkrásnější jsou ale jistě vrstvené šaty. Vyberete-li si model s abstraktním potiskem, přičemž každá z vrstev bude v jiném barevném provedení, výsledek může působit značně extravagantně a umělecky. Nikdo pak nebude řešit míry a proporce, zůstane jen dojem z dokonalého moderního díla.

Vraťme se do reality

V létě jsou na pořadu dne vzdušné průhledné župany, kimona a parea k vodě, šaty k pergole a tuniky, které si můžete obléknout na holé tělo a pracovat v nich na zahradě, pokud jste odvážnější, tak i vítat kamarády. V létě se totiž nikdo nepozastaví nad tím, že jste oblečená tak, jak si tělo žádá. Abyste si užila vzdušné materiály, je třeba sáhnout po dokonalém a funkčním spodním prádle, které skryje to, co má zůstat skryto, a přitom vám dovolí cítit se v parnu víc než dobře.