Dana Morávková

Na konci července se mezi padesátnice přidala krásná česká herečka, která je pro nás symbolem elegance. Uznejte sami, že Dana vypadá stále stejně úžasně, jako když ztvárnila jednu z nejznámějších seriálových potvor Andreu Rubešovou v Rodinných poutech. A nutno podotknout, že od odvysílání prvního dílu uteklo už téměř osmnáct let. Klobouk dolů!

Klára Pollertová-Trojanová

Oblíbená česká herečka se do klubu padesátnic přidala teprve před pár dny. A rozhodně bychom ji takový věk netipovali, kdybychom nevěděli, že má dospělého (a velice talentovaného) syna.

Klára Melíšková

A další česká herečka, které byste rozhodně padesát nehádali. Hvězda Dejvického divadla oslaví kulatiny na konci listopadu.

Tereza Maxová

Že u nás rozhodně není nouze o Češky, o kterých se říká, že snad zastavily čas, to potvrzuje také topmodelka Tereza Maxová. Nevěříte, že i ona už patří mezi padesátnice? My také ne! Ta snad musí tajně popíjet nějaký elixír.

Winona Ryder

Filmová hvězda devadesátých let, která aktuálně září v celosvětovém fenoménu, hororovém seriálu Stranger Things, oslaví významné kulatiny na konci října. Od dob, kdy společně s Keanu Reevesem hráli v kultovním Draculovi, se skoro vůbec nezměnila. A božský Keanu vlastně taky ne.

Regina King

Držitelka Oscara, Zlatého glóbu a tří cen Emmy oslavila významné jubileum hned na začátku nového roku, konkrétně 15. ledna. A jako dárek si nadělila titulku prestižního magazínu Vogue, kde vypadala naprosto famózně.

Denise Richards

V druhé polovině února oslavila padesátku také hvězda legendární Pobřežní hlídky, která by klidně i dnes mohla hrát sexy záchranářku a v ikonických červených plavkách by zcela jistě vypadala fantasticky. Hvězda kultovního seriálu Beverly Hills 90210 oslavila padesátiny 12. dubna. Pro herečku to byly velmi významné narozeniny, protože už dlouho bojuje se zákeřnou rakovinou, a několikrát v minulosti slyšela, že se padesátky ani nedožije.