Pod obepnuté šaty tělové barvy

Pod šaty těsně obepínající postavu zvolte podprsenku s vyztuženými košíčky a pokud možno širším lemem, který se vám nebude viditelně „zařezávat“. Jako spodní kalhotky poslouží nejlépe ty do půli zadečku nebo klasické bezešvé. Štíhlé ženy bez výrazných proporcí si mohou vzít i klasická tanga v barvě šatů.

Pod šaty s hlubokým výstřihem

Šaty s hlubokým výstřihem si přímo koledují o pohledy okolí. Vezměte si pod ně vykrojenou, ale perfektně padnoucí podprsenku s push-up efektem. Pokud očekáváte, že vám může podprsenka zpod modelu „vykukovat“, vyberte si barvu prádla tón v tónu nebo černo-bílou klasiku. Střih kalhotek zvolte adekvátně k svým proporcím.

Pod korzetové šaty bez ramínek

Výrobci spodního prádla myslí i na variantu šatů bez ramínek. Vezměte si speciální korzetovou podprsenku nebo tu, která má ramínka odepínací a vyměnitelná. Pod slavnostní korzet si můžete pořídit ramínka zdobená jako šperk nebo zvolit variantu ladící s oblečením. Ale pozor, kultu umělohmotných průhledných ramínek coby „neviditelných“ už dávno odzvonilo!

Pod minišaty volného střihu

Volný střih a neprůhledný materiál vám umožní obléci prádlo, které se vám líbí, bezvadně sedí a v němž se cítíte jako ryba ve vodě. Barevnost a střih prádla vzhledem k uvolněnému stylu modelu nehrají tak důležitou roli, musíte se cítit hlavně přirozeně.

Pod romantické šaty s volány

Chcete-li být romantičkou za každou cenu, tedy i po odhození svrchní „slupky“, pak se nebojte odvážnějších něžných modelů. V prádle ve sladkých tónech, s volánky a krajkami se budete nosit jako princezna a váš partner volbu jistě ocení.

Pod průhledné šaty ve stylu negližé

V případě průhledných šatů oblékněte spodní prádlo uzavřenějšího střihu, samozřejmě velmi elegantní a skvěle padnoucí. Kalhotkám typu tanga se raději vyhněte, působila byste příliš lacině.

Zdroj: www.vlasta.cz

Související články