Jana je doslova přírodní úkaz. Je jasné, že o sebe důkladně pečuje a čas od času se svěří do rukou profesionálů, ale s úpravami to rozhodně nepřehání, vypadá krásně a přirozeně. Mladistvou vizáž umocňuje i její šatník, ve kterém nechybí kožené bundičky, džíny a tenisky. A když vyrazí do společnosti v elegantním outfitu, nikdy nás nenudí. Více než sedm křížků by jí hádal málokdo a vyladěná do posledního detailu strčí do kapsy i výrazně mladší herecké kolegyně.

Milovaná šedesátá léta

Vzhled při odchodu z domu prý řeší podle toho, kam se zrovna vypravila. Sama přiznává, že se často maskuje slunečními brýlemi. Nutno dodat, že jí seknou. A jak sama říká, vždycky je to o tom, co vám sluší, v čem se cítíte dobře a co si zrovna vyberete za styl. Milovala prý šedesátá léta, spodničky, široké sukně a korzety, na dnešní době ji baví ležérnost a možnost vybrat si to, co vám opravdu sluší.

Vždy sladěná

Herečka si potrpí na vyladěné doplňky. Je to na první pohled patrné už na obličeji, je majitelkou spousty zajímavých brýlí, které vždy dokonale sladí s outfitem. Miluje výrazné barevné obroučky, které perfektně podtrhují její osobnost. Může si extravaganci dovolit, protože je vždy pečlivě učesaná a nalíčená a jedním slovem naprosto exkluzivní.

Pokud se Jana Švandová vypraví do společnosti, nikdy ji nezastihnete v nějakém nudném, prošlém modelu. Oblékne-li od hlavy až po paty oblíbenou černou, vždycky zkombinuje zajímavé struktury materiálu a často pracuje s nevšedními, byť nepatrnými střihovými detaily. Velmi jí sluší všechny odstíny modré, od té bleděmodré přes pastelovou až po sytou námořnickou. Skvěle se její nadčasová krása vyjímá v tónech champagne a bílé kávy, tahle barva je stejně luxusní jako sama herečka.

Ležérně a pohodlně

Ve volném čase mnohdy nosí jednoduché bílé košile a blůzy doplněné o ležérní kalhoty teplákového střihu nebo ohrnuté džíny. V jejím šatníku najdete i kratší kožené bundičky, delší kardigany, saka různých střihů a příjemné mikiny. Ze střevíčků na vyšším podpatku pak ráda vklouzne do tenisek, sportovních polobotek nebo mokasín.