Poslední dobou jste trochu přibrala? Nejste sama, s nadváhou, možná kvůli současné situaci, zavřeným fitkům a hlavně letargii plynoucí z neutěšeného společenského dění, bojuje více a více lidí, nejen nás žen. S příchodem jara zase začne aktivní pohyb na zahrádce a i venku v přírodě nás to bude bavit. Nabízí se dlouhé procházky, jízda na kole i protažení těla na hřišti nebo ve venkovní posilovně. K opticky souměrné postavě si můžete dopomoci i nějakým tím stylistickým trikem. Zúžit pas se pak může jevit jako hračka.

Přepásáno

Ano, nabízí se opasek. Tenký barevný pásek přes tuniku nebo projmutou košili působí svěže, rozbije celistvost oblečení a hlavně naznačí tradiční linii postavy, která se zúžením v pase pracuje. Do módy se vrací i pásky ve stylu korzetu, tedy široké a zavazovací z boku nebo v oblasti zad. Ty zvýrazní spolu s pasem i poprsí a přitáhnou pozornost okolí. Nosí se také široké stuhy nebo dva až tři šátky smotané do jednoho a ležérně uvázané nad boky.

Nabráno

Pas dokáže zvýraznit i fikané řasení na břiše nebo bocích. Takzvaná voda zakryje menší faldíky a přitom dá vyniknout zúžení v pase. Zdrhovadlo v bočních švech poutá na pas podobným způsobem. Nosí se i žabičkovité prošívání v pase nebo paspulka se stahováním, která pas naznačí. Podobně pracují s pasem i sklady, halenka s přestřižením v pase a nabíraným spodním dílem dojem vosího pasu dokáže vytvořit – čím objemnější spodní díl, tím lepší.

Zavinuto

A jsme u našich oblíbených zavinovaček. Pokud si vyberete top s překříženými díly a s úvazem na boku, poukážete na pas i v případě, že už skoro žádný ve skutečnosti nemáte. Vznikne tak i velmi působivý výstřih do V, který je velmi sexy. Vychytaný je i stejný střih šatů, kdy překřížení předních dílů způsobí, že má sukně rozparek z boku a sluší tak i ženám, které jsou podsaditější.