Slavná kráska a majitelka legendárního pozadí, které má dokonce pojištěné na horentní sumu, si nejvíce oblíbila masáže prováděné speciálními ledovými koulemi. Takzvaný „skin-acing“ však zvládnete i pomocí obyčejné kostky ledu. Ledové masáže nejen zpevňují a vypínají pleť, ale také výborně působí na oteklé oči po probdělé noci, případně jsou vhodné místo podkladové báze pod make-up, který pak k pleti krásně přilne. Ledovat můžete ráno, večer, zkrátka kdykoli vás napadne. Na téhle jednoduché a finančně nenáročné péči si dlouhá léta ujíždí i topmodelka Kate Moss.

Jennifer Lopez však k mladistvému vzhledu určitě pomáhá i láska. Zpěvačka je zamilovaná až po uši, září na míle daleko a nedávno se dokonce zasnoubila. Jejím vyvoleným se už podruhé stal staronový přítel Ben Affleck, se kterým randila před necelými dvaceti lety. I tenkrát byl pár zasnoubený, ke svatbě ale nedošlo. Jak se zdá, letos se dvojice rozhodla složit reparát a osudovou lásku konečně zpečetit.

Na společný život se těší tak moc, že intenzivně vybírají nové bydlo. Prohlédli si dům za 75 milionů dolarů v Bel Air a Beverly Hills, největší sídlo známého architekta Paula Williamse, a zavítali i do luxusní rezidence v Los Angeles v hodnotě 165 milionů dolarů. Komplex obsahuje 14 ložnic, 27 koupelen, bowlingovou dráhu, kino s promítacím sálem nebo obrovskou knihovnu. Nechybí zde ani bazén a lázně, fontány, tenisový kurt a další dvě sportovní hřiště. Že by právě tahle epesní a lehce přehnaná nemovitost nakonec u Bena s JLo vyhrála? A vlastně proč ne? Aktuálně nejsledovanější hollywoodský pár patří mezi malou hrstku vyvolených, kteří si takové sídlo mohou dovolit.

Zdroj: https://profimedia.cz