Ben Affleck

Herec a také uznávaný režisér je aktuálně zamilovaný do své staronové lásky Jennifer Lopez, se kterou se k sobě vrátili po dvaceti letech. A nutno podotknout, že vedle sebe vypadají snad ještě lépe než tehdy. Přestože se Ben v minulosti několikrát potýkal s problémy s alkoholem, na jeho vzhledu se to nikterak nepodepsalo. Snad už má vyhráno a s JLo spolu bok po boku zestárnou.

Idris Elba

Talentovaný britský herec se stal před čtyřmi lety nejvíce sexy mužem roku v prestižní anketě magazínu People. A padesátku bychom mu rozhodně nehádaly. Aktuálně se spekuluje o tom, že je jedním ze žhavých adeptů na nového Bonda. Líbil by se vám?

Jude Law

Ruku na srdce, kdo alespoň chvíli nemiloval hollywoodského svůdníka Jude Lawa? Minimálně v legendárním vánočním snímku Prázdniny, kde se zamiluje do krásné Cameron Diaz. Je to k neuvěření, ale i on oslaví letos padesátku. Lamač ženských srdcí má sice šest dětí, na krku nějaké ty nevěry a výrazně méně vlasů než před dvaceti lety, ale i tak je to pořád fešák. Souhlasíte?

Eminem

Také rappová legenda Eminem se letos zařadí mezi padesátníky. Nevěřitelné, že? Držitel patnácti cen Grammy vypadá snad stále stejně jako v devadesátkách, kdy se stal hvězdou světového formátu.

Jaromír Jágr

I čeští idolové umí stárnout s grácii. Legendární “šedesát osmička” je sice stále hokejově aktivní, ale už letos v únoru oslaví jubilejní padesátku. V minulosti prohlásil, že právě to je věk, ve kterém nadobro pověsí brusle na hřebík. Uvidíme. Škoda jen, že tenhle hokejový bůh stále ještě nemá potomka. Ale třeba se ještě dočká.

David Švehlík

V českém rybníčku patří bezesporu mezi největší fešáky, a to i přesto, že letos na jaře oslaví padesátku. Syn Aloise Švehlíka a hvězda filmů Úsměvy smutných mužů či Prvok, Šampon, Tečka a Karel je krásnou ukázkou toho, jak muži umí zrát jako víno!