Barevné ladění oblečení tón v tónu zkrátka funguje, ať už je vám osmnáct, nebo šedesát. V outfitu se díky tomu nic s ničím netluče a jednotlivé odstíny jedné barvy se opticky slévají v celek.

Takto vyladěný outfit leccos skryje, takže pokud máte nějaké to kilo navíc, nesnažte se šokovat barevnými kreacemi a vsaďte na jednu teplejší barvu. Vyřádit se můžete díky originálnímu střihu a struktuře materiálu.

Zdroj: Youtube

Červená pro smyslné a sexy krásky

Jaro se hlásí o slovo, odhazujeme péřové vrstvy a dáváme prostor lehčím kabátkům, sakům a bundám, ideálně v pestřejší barevné paletě, než jsme nosily v zimě.

Letos se neobejdete bez kalhotového kostýmku ve výrazné červené. Když ho doladíte šněrovacími kozačkami v identické barvě a byznys look podtrhnete kufříkovou kabelkou tón v tónu, budete zatraceně šik.

Netroufáte-li si na celočervený outfit, sáhněte jen po výrazných doplňcích a oblečení zachovejte v nějakém zemitějším barevném ladění. Červená se krásně snoubí s růžovou, fuchsiovou a vínovou.

Hnědá a béžová pro elegantní dámy

Béžová, kakaová, caffè latte až po barvu bahna jsou nadčasové stálice každého elegantního a šmrncovního šatníku. Tahle přírodní paleta barev má spoustu podtónů, se kterými si můžete v rámci jednoho outfitu pohrát, výsledek bude stát vždycky za to. Perfektní vyladění s doplňky je samozřejmě namístě.

Něžná smetanová pro ženy, které mají styl

Pro ty z vás, které chtějí omladit pomocí barev, jsou světlounké tóny jako stvořené. A nejsou zapovězené ani kypřejším ženám, které mají plné křivky. Efekt vrstvení dokáže proporčně vychytat celkové ladění oblečení a opticky ubrat i několik velikostí. Pohrajte si také se strukturou materiálu a buďte šik!

Růžová a její odstíny pro něžné rebelky

Že je trend pink pouze pro mladší ročníky, není tak docela pravda. Růžová vás rozzáří v každém věku a netroufáte-li si na sytou nebo rovnou neonovou variantu, starorůžová je také vhodnou alternativou.

Navíc se její tóny krásně kombinují s tělovou a odnožemi béžové, čímž vzniká velmi neotřelá kombinace lahodící oku a naplňující stylistické požadavky těch největších módních odborníků. Proto směle do růžové, ať máte prozářené dny.

Šedá se všemi svými podtóny pro milovnice tradic

Nekonečné odstíny šedé sluší všem generacím napříč a nikdy nezevšední. Šedá je univerzální barva. Je ryze elegantní, nadčasová a disponuje širokou škálou odstínů, od světlounce šedé přes holubí šeď až po téměř grafitovou.

Sluší jí také výrazné metalické odlesky a kombinace se stříbrnou a měděnou. A také světlounce bílou. K šedému volnočasovému kompletu budou pasovat sněhově bílé tenisky a batůžek.

Pod přízový kardigan zase můžete obléknout pánskou bílou košili a budete nejvíc trendy. A kombinací šedé s červenou v rámci jednoho outfitu naznačujete, že máte módu opravdu v malíčku!

Zdroj: Vlasta.cz

Související články