Jednoduché bílé nebo černé tričko, které si můžete obléknout pod sako místo košile, nebo si přes něj přetáhnout street mikinu, džísku nebo křivák, může nějaké to sdělení nést. Ba naopak, dokonce může celý outfit osvěžit. Zaměřte se na drobnější potisk a dejte si pozor na překlad, ať si díky špatné angličtině netrhnete ostudu. Tričko s nápisem o vás totiž leccos vypovídá. Vyhněte se bezhlavému nakupování v řetězcích a zaměřte se na méně známé značky, abyste měla na své hrudi originál.

Dá se nosit se vším

Triko s nápisem se hodí k džínám i plisované sukni, ke kožené bundě i projmutému saku, k bílým teniskám i lodičkám na jehlách. Elegantní styl vtipně usadí, street look zase vhodně doplní. Podle toho, jak velký a výrazný je nápis, a hlavně, co hlásá, si můžete s tímto kouskem pohrát a dodat šmrnc jinak nudnému modelu.

Co na tričku nejčastěji nosíme?

Snad nejoblíbenějším nápisem na tričku je název oblíbené kapely, zpěváka, pro mladší ročníky i influencera. Nebo motorkářského gangu. Ty z vás, které jezdí na motosrazy, mají ve výběru už léta jasno, to samé platí pro rockové fanynky. Někteří nosí na triku logo oblíbeného sportovního klubu, jiní propagují třeba oblíbenou lokalitu. Specifickou kategorií jsou potisky značek. Na tričku ale můžete nosit i oblíbený slogan, hlášku z filmu, citát nebo emotikon, kterým vyjádříte vše. Někdo si nechá vytisknout na triko fotku rodiny, jiný vnoučat.

Zdroj: Vlasta.cz

Související články