1. Romantické volány

Něžný střih s nakasanými rukávy nebo jedním dominantním volánem jdou ruku v ruce. Pastelové a pudrové tóny vše ještě zdůrazní. Ukažte svou křehkou stránku a doplňky držte na nutném minimu.

2. Na divokém západě

Kovbojky jsou v kurzu, obzvláště s lehkým nádechem romantiky. Nebojte se vysokých bot a klobouku pro výrazný styl inspirovaný prériemi. Přidejte volány, třásně a spoustu kůže. Řemínky a šperky s korálky vám budou slušet.

3. Džínová láska

Neexistuje vděčnější módní kousek než dlouhá džínová košile. Proměňte ji v šaty a máte perfektní outfit na každou jarní pochůzku. Přes den si můžete hrát se street stylem a se vzory na doplňcích, večer se klidně odvažte a přidejte červené jehly a psaníčko.

4. Poseté květy

Louka v květu vás celou rozzáří, hodí se na rande, do kina i do kanceláře. Kontrasty nejsou na škodu, naopak! Kombinujte je klidně i s teniskami nebo šněrovacími botami.

5. Nesmrtelný proužek

Proužkované šaty vám dodají šmrnc, aniž byste je musela doplnit extravagantní kabelkou nebo lodičkami. Noste proužky ve tmavomodré, červené a bílé a udržte tak výsledný look čistý.

6. Hra se zvířecími potisky

Kdo říká, že zvířecí vzory jsou moc výstřední? Dokažte svoji kreativitu divokým grafickým vzorem à la leopard v moderní barevné art print verzi nebo si pořiďte krokodýla či zebru, nešlápnete vedle.

7. Kratší à la tunika

Jednobarevná tunika je nesmírně pohodlná a v klidu ji unosíte až do léta – slušet jí to bude u vody se slamákem a velkou taškou. Pro zvýraznění křivek ji přepásejte provázkem, stužkou nebo tenčím páskem.