Dánskou modelku Helenu Christensen (52) snad není ani třeba představovat. Spolu s výše zmiňovanými kolegyněmi a pár dalšími jsou modelingovými legendami 90. let. Ale co víc? Jejich hvězdné kariéry neskončily ani dnes, kdy většina z nich už oslavila padesátku.


Překrásnou Helenu si vybrala pro svou kampaň prestižní značka Coco de Mer. Provokativní, ale přesto elegantní a velmi vkusné snímky pořídila v jejím newyorském domě. A výsledek je famózní!

Andílek Victoria’s Secret

I když dokonalá postava Božské Heleny, jak se jí dlouhé roky přezdívá, vlastně nikoho nepřekvapila. Sama ji totiž ráda a poměrně často prezentuje na svém Instagramu. Tam najdete hned několik fotek v plavkách, které se od těch ve spodním prádle zase tolik neliší.


Někdejší andílek Victoria’s Secret má ovšem nejen perfektní křivky, ale stále také pověstnou jiskru v oku a sexappeal, který u dnešní generace topmodelek najdete jen stěží. A my se ještě více těšíme na další kampaně a módní přehlídky královen modelingu, které pevně drží pomyslná žezla už neuvěřitelných třicet let.