Jednoduché bílé tenisky

Vykašlete se na barevné experimenty a pořiďte si jedny minimalistické bílé plátěnky. Ty unosíte nejen k džínám, ale i k šatům nebo sukním do práce. A jak je sladit s elegantním lookem? Určitě s dávkou sebevědomí! Tenisky, které budete kombinovat s kalhotovým kostýmkem nebo s maxi šaty, nesmí výsledný dojem rušit, jen mu dodat jistý mladistvý šmrnc a ležérnost. O tom, že musí být vždy dokonale čisté, není třeba diskutovat.

Košilové šaty

Skvělou variantou, ve které se budete cítit příjemně i v opravdu tropických teplotách, jsou košilové šaty. Límeček působí velmi elegantně a zapínání na knoflíčky zase rafinovaně. Podle toho, kam šaty budete nosit, volte délku rukávů. Každá pracovní pozice si žádá něco jiného, někde jsou šaty bez ramínek v pohodě, jinde si dress code žádá klasický košilový rukáv.

Áčková sukně

Důvodů, proč zařadit právě tento střih sukně do šatníku, je hned několik. Áčková linie skvěle maskuje plnější boky a samozřejmě i zadeček. K širokému spodku je potřeba nosit vršek, který je na tělo, nebo je dobré ho alespoň zastrčit do sukně. Sukně áčkového střihu jsou nadčasové, a kdyby vás třeba konkrétní model začal nudit, můžete zkrátit délku, nebo ji naopak prodloužit našitým volánem.

Pruhované tričko

Že pruhy nesluší každému? Nesmysl. Jde jen o to, jak široké a jak rozmístěné proužky budou. Klasickou variantu představuje bílé tričko s tenkými příčnými modrými pruhy, ale jste-li odvážnější, můžete sáhnout po exravagantnějším modelu. Šikmé proužky sbíhající se do boku, různě široké zvýrazňující pas nebo pár podélných a třeba trochu rozpitých zatraktivní celý outfit. Geometrie je mocná čarodějka a právě pruhy vám mohou dopomoci k dokonalejším křivkám, byť pouze opticky.