Jennifer Garner

Ještě nedávno byla Přes noc třicítkou (film z roku 2004) a v dubnu už bude padesátkou. Neuvěřitelné! Herečka Jennifer Garner rozhodně není „jen ta bejvalka od Afflecka”, ale uznávaná herečka, filmová producentka a v neposlední řadě také trojnásobná matka. Padesátku by jí rozhodně nikdo nehádal.

Selma Blair

Hvězda devadesátkového filmového hitu Velmi nebezpečné známosti žije již pár let s diagnózou roztroušená skleróza. Nemoc jí ale rozhodně neubrala na šarmu. Vypadá stále skvěle, k čemuž dopomáhá i mladistvý krátký sestřih. A hůlka? Ta je dokonalou součástí jejího vytříbeného stylu!

Sofia Vergara

Patří mezi nejlépe placené herečky světa a jen těžko byste uvěřili tomu, že má třicetiletého syna. Hvězda seriálového trháku Taková moderní rodinka má kolumbijské kořeny, a jak je známo, Hispánky mají mladistvý vzhled v genech. Takhle vypadat na prahu padesátky by chtěl asi každý!

Geri Halliwell

Ano, čtete dobře, i členky legendární hudební skupiny Spice Girls stárnou. První z nich oslaví padesátku právě Gerri Halliwell, která prošla během své kariéry opravdu velkou proměnou. Dříve divoce poskakovala na pódiu ve třpytivých mini šatech a botách na nepochopitelně vysoké platformě, dnes sedí v bílém kostýmku v hledišti na Wimbledonu.

Cameron Diaz

Přestože už uplynul nějaký ten rok do doby, kdy Cameron oficiálně ukončila hereckou kariéru a odebrala se do ústraní, rozhodně není třeba připomínat, o jakou hvězdu se jedná. Propagátorka zdravého životního stylu sice žije s manželem, frontmanem kapely Good Charlotte, a dvouletou dcerou daleko od světel reflektorů, ale i tak vypadá stále skvěle a kdykoliv by si mohla zase stoupnout před kamery.

Gwyneth Paltrow

Do klubu padesátnic se letos přidá také herečka Gwyneth Paltrow, která si za svůj herecký výkon ve snímku Zamilovaný Shakespeare odnesla sošku Oscara. Díky tomu, že několik let vůbec nezměnila image (jejím poznávacím znamením jsou dlouhé, dokonale vyžehlené blond vlasy), si nikdo ani nevšiml, že stárne. Musíme uznat, že vypadá skvěle!