Není nad kimono a domácí kalhoty

Volné kimono nebo lehký župánek nemají v domácích šatnících konkurenci. Skvěle se nosí, jsou vzdušné, můžete je oblékat na holé tělo po koupeli nebo přes tričko na doma. K pestrobarevnému potištěnému vršku noste jednobarevné kalhoty a naopak. Nejlepší jsou ty do paspulky nebo tenké gumy.

Nesmrtelné duo

Chcete-li se cítit svátečně, výjimečně, prostě o level výš než jindy, vezměte si klasické černé kalhoty nebo tmavou sukni a doplňte je bílou halenkou. Odvážnější ženy můžou sáhnout po extravagantním střihu s volány, vycpávkami nebo dlouhými manžetami, umírněnější povahy vyřeší top bílým rolákem nebo klasickou košilí.

Svetr s copánky

Vypadá skvěle, a jestli doma nemáte přetopeno, ke štědrovečernímu posezení se skvěle hodí. Kdyby vám bylo opravdu horko, jistí to nějaká tenčí přízová varianta, třeba s netopýřími rukávy nebo ve stylu dlouhé vesty. Tělová barva nemá chybu.

Zajímavé aplikace

Druky, flitry, kamínky, korálky nebo atraktivní nášivka, všechno boduje. Ozvláštněte svůj look pomocí zdobeného topu. Na fotkách se budete vyjímat a sváteční atmosféře dodají ozdoby na vašem oblečení punc výjimečnosti.

Bez stříbrné a zlaté by to nebyly Vánoce

Ve volných šatech s výstřihem do V a v délce kousek nad kolena budete u stromečku zářit a přitom vám bude hej. Univerzální střih vám umožní velký rozsah pohybu, a když svou stříbrnou nebo zlatou róbu rozvlníte kolem boků, budete neodolatelná.

Do postele

Když se večer nachýlí, můžete si obléknout volnou pánskou košili a roztomilé vánoční ponožky a hurá na kutě.