Zdroj: Youtube

Předvánoční maraton už je skoro za námi a my se můžeme těšit na příjemné chvíle u stromečku, ideálně s širokou rodinou. Někdo se ke štědrovečernímu stolu obléká elegantně a s respektem k významnému svátku, jiný popustí uzdu fantazii a třeba si ze sebe udělá i legraci. Často tomu nahrávají právě oblečky s vánočními motivy, které nemusí být vždycky vrcholem vkusu.

A právě na takových modelech si ulítávají i světové celebrity! V čem můžeme u stromečku potkat Oprah Winfrey, Tori Spelling, Jessicu Alba, Miley Cyrus, Liz Harley nebo Usaina Bolta? Podívejte se do naší galerie na přehlídku těch nejpovedenějších vánočních outfitů – a pro někoho možná i halucinací!

Dokonalý vánoční svetr

Ten dodá celému vánočnímu období tu správnou, třpytivou a lehce kýčovitou atmosféru. V naší rodině se tohle nenosí a s vánočními svetry jsem se seznamovala postupně díky americkým komediím. Ale je pravda, že takové kousky seženete i u nás a jdou docela na dračku. Takové rodinné vyladění má něco do sebe.

Sobi a vločky

Naprostou klasikou je červená vlna s výšivkou soba a sněhovými vločkami. Díky svetru, který se proslavil v mnoha filmech, si můžete skvěle užít den na gauči u pohádek nebo večer při posezení se sklenkou punče v ruce. Sobi ale nemusejí být vždycky jen velcí a kýčovití jak z Deníku Bridget Jonesové. Dají se totiž najít i velmi jemné a minimalistické vzory, které vám bude líto nosit jen doma.

Sdělení vtipná i trochu trapná

Pokud nejste fanoušek svetrů se soby, ale i tak po vánočním kousku toužíte, mohla by se vám zalíbit střídmější červeno-bílá varianta s nějakým vzkazem na hrudi. Veselé Vánoce v anglickém překladu představují klasiku, ale můžete se odvázat i víc. Takový Santa nebo Ježíšek s komiksovou bublinou u pusy je už trochu moc, ale třeba notová osnova a text koledy jako nášivka zafunguje skvěle.

Tradiční a elegantní vzory

Někteří z vás možná dají přednost klasickým norským vzorům, tohle oblečení využijete nejen o Vánocích, ale i po celou zimu. Záleží na materiálu, který by měl být kvalitní, aby vás nic nekousalo, neškrtilo a nelezlo vám s prominutím na nervy. Jen tak si užijete chladnou zimu v teple a v pohodě.

Zdroj: www.vlasta.cz

Související články