Džínová klasika

Tyhle nadčasové kousky se nám asi nikdy neomrzí. Denim je totiž věčný. V aktuálních kolekcích jednoznačně vedou džínové košilové šaty, buď tradiční áčkové s límečkem a zapínáním na knoflíky, nebo rovně střižené, se zipy a rozparky. Nosí se i volány a balonové sukně.

Pestrobarevná paleta

Nuda v Brně není na pořadu chladných dnů. Letošní zima se pěkně vybarvila. Přírodní tóny dostaly výraznější kabát, v obchodech se to hemží kousky v oranžové, pomerančové a fuchsiové. Když už se objeví hnědá nebo béžová, většinou jde o atraktivní potisk. Listy, větvičky a chvojí doplňují miniaturní něžné i abstraktní květy. Nosí se i geometrické vzory rozličně poskládané bez pevného řádu. Zpátky jsou i zvířecí potisky a imitace kůže.

Zahřejte se!

V kurzu jsou šaty z merino vlny, které fantasticky zahřejí a v nichž se nebudete ani trochu potit. Oblibu si stále více získává samet, paradoxně mu to sluší v rámci volnočasového oblečení. Nosí se sametové kimonové šaty, zavinovací, ale i dlouhé tuniky přes hlavu. Pleteniny jsou samozřejmě jasnou volbou, vypadají perfektně, skvěle kopírují křivky a jsou příjemné na nošení. Vrací se také manšestr, hlavně tedy na šatových sukních.