Vypadá jako pyžamo, ale není to pyžamo. Nutno podotknout, že tenhle módní kousek nebude slušet všem. Ani nemůže! Ale je jisté, že při troše umu svůj vysněný model objevíte, v případě takto extravagantního setu je třeba zvážit každý detail.

S potiskem nebo bez

Velmi štíhlé a vysoké ženy se nemusí bát ani výraznějších pestrobarevných potisků. Ty „normální“ pak musí brát v potaz svoje proporce. Jistě už dávno víte, co vám sluší a zda se ve výrazných zvířecích potiscích nebo záplavě vlčích máků cítíte fajn. Není nic horšího než zarytě kopírovat módní trendy a necítit se ve své kůži. V takovém případě, i kdybyste vynesla model Versace, vám to slušet nebude. Protože se okamžitě pozná, že se necítíte…

Takže není-li vám po chuti výrazný vzor, klidně si pořiďte jednobarevnou, tlumenou variantu, bude se vám také daleko lépe kombinovat s ostatními kousky v šatníku. Určitě se nedá počítat s tím, stejně jako v případě jakéhokoli kostýmu, že ho budete nosit jen a pouze jako komplet. Síla setu je právě v možnosti kombinovat a vymýšlet neotřelé variace, jak daný kousek unosit.

Délka a střih topu

Silnější ženy jistě ocení topy volnějšího střihu a v délce pod zadek. Někdy má top klasické košilové zapínání, jindy se přetahuje přes hlavu. Můžete si ho podkasat v pase, uvázat cípy do uzlu, nechat volně splývat nebo zastrčit do kalhot. Projmuté varianty budou vypadat skvěle i k legínám nebo pouzdrové sukni, až vás duel omrzí, nebo jen tak pro oživení. Nosí se i topy nabírané pod prsy a řasené na bocích a na bříšku.

Šířka a délka nohavic

Ke klasickým kalhotám rovného střihu nebo těm s extrémně širokými nohavicemi letos přibyly i varianty šortek. Na takový model už musíte mít odvahu, ale pokud jste štíhlá a „nohatá“, budete vypadat perfektně. Opravdovou „peckou“ jsou kratší šortky kombinované s kabátkem dlouhým skoro až na zem, nebo alespoň po kolena. Když si pod takový komplet obléknete jednoduché bílé tílko a kabátek necháte rozepnutý, budete nejvíc trendy.