Zaměřeno na nohy

Extravagance hraje letos už od podzimu prim. A jak je vidět v ulicích, masivní surovky a traktorové podrážky nosí i ženy v letech. Takové boty jsou pohodlné, uleví ztěžklým nohám, a přesto působí velmi atraktivně. V odstínech bílé kávy, které letos válcují ostatní, hlavně tmavé barvy, budete absolutně nepřehlédnutelná. Ale v kolekcích najdete kromě ležérních a pohodlných kousků i subtilnější modely. Chunky boty v mléčných odstínech nemají chybu, smetana se promítá i do struktury hadí kůže. Mosazné nebo zlaté přezky s barvou ladí, ale nemusíte se vyhýbat ani kontrastnějším ozdobám.

Boty jste vybrala, tak co teď?

Máte už nové trendy botky doma a přemýšlíte, jak je zkombinovat s oblečením? Světlá obuv v kávových odstínech vypadá perfektně v monochromaticky laděném outfitu. Pokud vám to proporce dovolí, klidně si natáhněte kakaové legíny a přes ně oblečte dlouhý, vytahaný rolák v o řád až dva světlejším tónu. Nebo sáhněte po velmi moderním přízovém kompletu, ať už půjde o delší sukni s rozparkem a kardigan, nebo široké kalhoty do gumy, uplý přízový svetřík a dlouhou vestu, jak jinak než tón v tónu.

Nesmrtelné džíny

Doplňky v barvě bílé kávy si rozumí také s džínovinou, ať už tmavě modrou, nebo zesvětlenou. Texasky ležérně zastrčené do béžových farmářek budou super s dalším sezónním trendem, o kterém jsme už psali – s vypolstrovanou košilovou bundou. Ač možná na první dobrou trochu sedlácká image, věřte, že tenhle styl opravdu frčí. Perfektní je i kombinace kávových odstínů s meruňkovou, starorůžovou a smaragdově zelenou.