Také vám na stará kolena ztěžkly nohy? A není to jen o pocitu opravdu „těžkých nohou“ po celodenním lítání, ale staré dobré slimky nepřetáhnete přes stehna a v minisukni si připadáte jako slon? Pak se na nějaké odhalování nohou vykašlete a noste rovné nebo i široké nohavice, áčkové sukně v midi délce či volné šaty po kotníky. A vystavte na odiv horní partie! K atraktivnímu dojmu přispěje i kousek odhalené kůže, tak se toho nebojte.

Slza ve výstřihu

Atypický výstřih obecně zaujme na první dobrou. Vsaďte na jemnější prostřih ve tvaru slzy a budete neodolatelná. Výstřihy až k pupíku už dávno nefrčí ani u mladých holek, vypadají lacině a vy jste přece jiný level. Nehledě na to, že kůže v dekoltu už není, co bývala, a není strašnějšího pohledu, než když se vám do žlábku sbíhají dlouhatánské vrásky jako potůčky lemované kameny v podobě hnědých stařeckých skvrn. Udržte dekórum a tyhle nedostatky si nechte na doma, venku chcete poutat pozornost ke svým přednostem. Slza může být různého tvaru, položená na šikmo nebo asymetricky na jednu stranu.

Proužky a pásky

Velmi efektivní je kulatý nebo véčkový výstřih, přes který se nenápadně vinou tenké pruhy látky, kožené pásky či stužky. Dokáží lehce zamaskovat pokožku v dekoltu a přitom působí velice zajímavě. Stejně tak můžete pojmout i větší výstřih na zádech. Můžete k nim vyladit třeba sukni, která bude mít podobný detail v bočním rozparku, nebo kalhoty s identickým lampasem.

Odhalená ramena

Kousek kůže můžete odhalit i pomocí asymetrického střihu topu, který odhaluje jen jedno rameno. Někdy je střih uzpůsobený tak, že je jen na vás, kam až necháte lodičkový výstřih spadnout a kolik kůže odhalíte. Nebo si vyberte tričko s prostřihy na vnější straně rukávů, tam, kde máte paže povolené, tedy zespoda, bude látka, seshora pak nenápadný rozparek.