Kdy jindy než s příchodem jara, kdy je příroda v rozpuku a odpovídá tomu i naše nálada, popustit uzdu fantazii a vynést s grácií oblečení, na které po zbytek roku nemáte odvahu. Zase až takový extrém to být nemusí, stačí se zacílit na lesklé doplňky a máte vyhráno. Máte-li oprávněný pocit, že si se svojí korpulentnější figurou blýskavý materiál dovolit nemůžete, kabelka a boty vše zachrání.

Rozbijte monochromatický outfit

Jste navlečená celá v černém, střih oblečení máte za ta léta vychytaný, kombinace materiálů sedí, ale něco by to ještě chtělo? Možná že vše spraví výrazná kabelka. Nemusíte zrovna sáhnout po svítivě zlaté nebo stříbrné, perfektně vypadá i měděná umělá kůže nebo pogumovaná látka. Takový messenger s dlouhým popruhem nebo ledvinka ležérně nasazená přes rameno rozbijí celou plochu a vyniknou jako dokonalý šperk.

Nohy v lesku

Chcete-li se blýsknout botami, sáhněte po extravagantních, ale přesto vkusných metalických mokasínech, martenskách nebo teniskách na vyvýšené platformě. Nechce se vám ztrácet čas zapínáním obuvi? V tom případě jsou pro vás jako stvořené metalické pantofle. Nosí se jak nízké, tak i modely na vysoké podešvi. V metalických odstínech seženete i elegantnější obuv, jako třeba proplétané balerínky s otevřenou špičkou. Boty a kabelku není v tomto případě žádoucí ladit, to už by bylo záblesků moc, stačí jen jeden solitér.

Pro odvážnější

Hitem jara je tenká nepromokavá bunda, střižená jako klasická pláštěnka. Může mít paspulku v pase a prodloužený zadní díl nebo sahat do půli lýtek a mít na bocích hluboké rozparky. Nezbytností je samozřejmě kapuce a „lesk jako blesk“, abyste byla na ulici pořádně vidět. Nosí se metalická saka a bombery, ale i kalhoty s efektem kůže, v tmavších barvách s odlesky. Když nechcete poutat pozornost už z dálky, noste topy s nápisy nebo potisky v metalických barvách. A hodláte-li se blýsknout večer před partnerem, ale lesklé prádýlko už dávno není na pořadu dne, pořiďte si třeba saténové zlaté dámské trenky, k nim si můžete natáhnout obyčejné černé tričko a slavností pohodový model do postele je na světě.