Amandin šatník je zkrátka úžasný. A to nejen proto, že ukrývá tolik krásných šatů, ale také proto, že většina věcí v něm je cenově dostupná. Amanda si nepotrpí na velké značky, rozhodující pro ni je barva, střih a materiál. Nejčastěji loví šaty ve Forever Unique, což je značka, která je dostupná i u nás, a to například na e-shopech Aboutyou nebo Zalando.

Další módní řetězce, ve kterých s oblibou nakupuje, jsou notoricky známé. Amanda nedá dopustit na Zaru, Marks & Spencer nebo třeba Next. A na internetu zase nejraději pořizuje nové kousky na Asos.com.

A jaké má nejraději barvy? V létě v její skříni rozhodně převládají veselé pastelové tóny, které se nebojí vzájemně kombinovat. A na podzim a v zimě dostávají přednost tlumené tóny, jako jsou béžová, šedá, vínová, ale i tradiční bílá a černá. Ty ovšem klidně kombinuje s těmi pastelovými. Nikde přece není psáno, že veselé barvy se hodí jen pro jarní a letní měsíce.

Jedna barva

A jak tedy vypadají outfity, které nosí Amanda teď na podzim? Ten poslední byl celý složen jen z jedné jediné barvy. Moderátorka tentokrát vsadila všechno na červenou. Smyslně červená tak byla halenka, volné kalhoty do pasu, kožený kabát trenčkotového střihu, kabelka i lodičky. A vypadalo to skvěle!

Vždy elegantně

Ať už Amanda vyráží do rádia, kde každý den moderuje, nebo do města či na večeři, vždycky je oblečena maximálně elegantně. V potrhaných boyfriend džínách, mikině a teniskách ji zkrátka neuvidíte. Další z úžasných podzimních outfitů je ten, kterému dominuje dlouhý kabát v bordó odstínu. Pod něj Amanda oblékla bílou pouzdrovou sukni, kostkovaný svetřík s límečkem a obula bílé lodičky.

Růžová pro všechny

Růžová barva rozhodně není určená jen ženám do určitého věku. Pokud se v ní cítíte dobře, klidně ji noste třeba i v sedmdesáti. Amanda má růžové v šatníku spoustu. Za pozornost rozhodně stojí kalhotový kostýmek, který zkombinovala s bílou halenkou, semišovými lodičkami a bordó kabelkou.

Inspirujte se v galerii dalšími úžasnými outfity, které budou určitě slušet i vám!