Je tomu jen pár dní, co se v největší pražské areně uskutečnil jubilejní narozeninový koncert Dary Rolins. A rozhodně byl plný překvapení. Na pódiu se totiž vystřídali všichni, kdo nějakým způsobem patřili nebo dlouhodobě patří do jejího života, tedy i Matěj Homola, otec jejich dcery, a rapper Patrik Vrbovský alias Rytmus, s nímž Dara randila sedm let a v roce 2018 se nerozešli zrovna v dobrém.

Zdroj: Youtube

Zazpívala máma Dara s dcerou Laurou

Objevil se ale taky Dan Bárta, se kterým působila ve skupině Sexy Dancers známé především hitem Slim Jim, Monika Bagárová, Tonya Graves, Tina a ze záznamu se zapojil i zesnulý Karel Gott a Hana Zagorová. Pěveckým talentem pak překvapila Dařina čtrnáctiletá dcera Laura, která dle všeho začne mamince brzy šlapat na paty.

Sexy kostýmy a postava jako dvacítka

Byla to zkrátka party, jak má být, se spoustou světel, lesku a sexy kostýmů. Jen málokdo by zpěvačce uhádl padesátku na krku. A přestože se Dara Rolins netají tím, že k mladistvému vzhledu si sem tam vypomůže jemným estetickým zákrokem, za dokonalou postavu údajně může genetika a pevná vůle.

Právě ta je totiž potřeba ke zdravému stravování, na které si Dara dost potrpí. „V tomto směru jsem extrémně přísná, zodpovědná a o mé pevné vůli kolují legendy. Právě jídlo je to, co je v mém případě rozhodující, co řeším o mnoho více než cvičení, a co může z té největší části za mou postavu,“ přiznala na Instagramu a vypočítala své stravovací zásady: „Nejím mouku, a to ani špagety, žádné dezerty, maximálně zmrzlinu nebo hořkou čokoládu. Jím ovoce, zeleninu, maso, ryby, saláty a polévky. Při výjimečných příležitostech si ráda dopřeju vinný střik.“

Související články

Pokud jde o pohyb, věnuje se Dara dle svých slov už pouze józe. Léta, kdy dennodenně makala v posilovně, jsou tak zjevně nenávratně pryč. Osvalené a vyrýsované tělo, na kterém by se dala učit anatomie, si pak zpěvačka udržuje i díky pravidelným odvodňovacím kúrám.  

Zdroj: vlasta.cz instagram.com