Jiřího Langmajera vídáme často v roli svůdníků. Vždyť kdo by neznal filmy Líbáš jako ďábel, Bezva ženská na krku, Špunti na vodě, Seznamka, Po čem muži touží, Přes prsty nebo Chlap na střídačku? Do větru ale v minulosti býval i v soukromí. Oči mu otevřela až jeho dlouholetá přítelkyně a od roku 2019 i manželka Adéla Gondíková, kvůli které rád seká latinu.

Zdroj: Youtube

Lepším člověkem díky Adéle

To, že mu na prahu padesátky vstoupila do života, bere jako největší zázrak svého života. Jen díky ní prý poznal tu pravou lásku, která se diametrálně liší od zamilovanosti. A tak zatímco jiní chlapi si na víkend jezdí od své ženy odpočinout, Jiří by Adélu bral nejraději všude s sebou, jelikož ví, že společný čas a zážitky jsou to nejcennější, co si manželé mohou věnovat. Adéla mu navíc láskyplně nastavuje zrcadlo a Jiří se kvůli ní snaží být lepším člověkem. Společně podnikají nejrůznější výlety, chodí po horách, jezdí na běžkách, na skialpech, otužují se a bezmezně milují retrívřici Maybe, pro níž by herec dle svých slov klidně skočil i ze skály, bylo-li by to potřeba.

Pryč jsou nízké sebevědomí i arogance

Jak se zdá, dnes je z herce zcela jiný člověk. A sám si to moc dobře uvědomuje. „Naučil jsem se najít balanc mezi prací a volným časem. Už nemusím vše zvládnout a nemusím být nejlepší. Práci dělám pro radost, nechci nikomu nic dokazovat. A leccos si dokážu odepřít. Navíc se mi zlepšily vztahy s lidmi v práci. Dřív mi bylo jedno, co si o mně kdo myslí, že se o mně říká, že jsem k…t. Měl jsem nízké sebevědomí, přerážel jsem to arogantním chováním, pořád jsem něco řešil a kvůli tomu se choval špatně k druhým. Neuvědomoval jsem si, že když nemáš rád sám sebe, nemůžeš mít rád ostatní a oni tě pak také nemají rádi,“ zrekapituloval zpětně oblíbený herec, kterému se podařilo porazit deprese.

Nový film v kinech a podpora manželky

Dnes se Jiří Langmajer usmívá na svět a jak jinak než po boku své milované partnerky Adély Gondíkové si užil slavnostní premiéru nové komedie Ostrov, v níž hraje manžela Janě Plodkové a která se natáčela v Thajsku. Seznam filmů a seriálů, v nichž otec dvou dcer a dědeček malého Timoteje účinkuje, je však takřka nekonečný. Stejně jako seznam divadelních představení, která odehrál na prknech Divadla pod Palmovkou, Divadla na Vinohradech, Divadla Palace, Ungeltu, nebo na Shakespearovských slavnostech.

Zdroj: vlasta.cz csfd.cz