Zřejmě dobré geny! Slavné sourozenecké party, kterým se podařilo proslavit

Lucie Fendrychová | 9. 4. 2023
Hemsworthovi zleva: Liam, Chris, Luke
Sestry Williamsovy mimo kurty v gala, rok 2000
Herečky Zooey a Emily Deschanel

Osmý březen patří ženám, desátý duben připadl sourozencům. V rodinách je to různé, někde geny určily podobu, jinde to vypadá, že vám bráchu přinesla do hnízda kukačka. Sourozenci mají společné zájmy, nebo úplně jiné. Stejně je to u těch, kteří se proslavili.

Na první pohled upoutají dvojčata podobná si jako vejce vejci. Málokdo nezná nejslavnější rošťandy, ségry Olsenovy, a rodinný doják Malé dohazovačky z roku 1995. Tehdy bylo Ashley a Mary-Kate devět, ale už byly velmi slavné díky americkému televiznímu seriálu Plný dům. V něm se trochu neekonomicky střídaly v jedné roli. Holky jsou překvapivě dvojčata dvojvaječná, i když je těžké poznat, která je která. Kdyby se vám jedna zdála starší, bude to Ashley, která se narodila o dvě minuty dřív. Také je o trochu menší. A protože to hodně letí, letos ségry oslaví 37. narozeniny. Říkají o sobě, že jsou bývalé herečky, přesedlaly na módní návrhářství.

Jejich společné jmění se odhaduje na 500 milionů dolarů. Mají prý také tajný společný jazyk. MK byla zamilovaná do slavného kolegy Heathe Ledgera, který během jejich vztahu tragicky zemřel. Později byla vdaná za o téměř dvacet let staršího bankéře Oliviera Sarkozyho, nevlastního bratra bývalého francouzského prezidenta. Rozešli se během lockdownu. Ani Ashley nemá v lásce štěstí, chodila s prezidentem jejich módní značky, rozešli se nejen ve vztahu, ale také v podnikání a on své původní zaměstnavatelky dokonce žaluje.

Zdroj: Youtube
KVÍZ: Jak dobře znáte filmy se zvířaty? Otestujte se
Inspirace

KVÍZ: Jak dobře znáte filmy se zvířaty? Otestujte se

Plné pódium

Z klanu Jacksonů vzešlo celkem deset sourozenců. A všechny vybavil hudebním talentem a pětici vyslal do šoubyznysu. Nejmladší byl Michael, na pódiu stál od šesti let. Nakonec se od sourozenců trhnul a jeho úspěšnou kariéru netřeba více představovat.

Pracovat s rodinou má výhody i nevýhody, táta Nicka, Kevina a Joea Jonasových je „mučil“ zpěvem odmala, čtvrtý brácha Franklin buď předstíral, že nemá hudební sluch, nebo nebyl doma, když v roce 2005 vznikla kapela Jonas Brothers. Kluci ještě po mámě zdědili hezké italské tvářičky, takže jejich plakáty brzy zamířily do holčičích pokojíčků. V roce 2013 ohlásili rozchod, ale jak už to u slavných kapel často bývá, v roce 2019 vstali z popela a znovu parádně zazářili. Bráchové mají aktuálně nové album, balí kufry na koncertní turné, doma nechají manželky a děti. Kevin dvě dcery, Joe taky a Nick má s manželkou slavnou modelkou a hvězdou bollywoodských filmů Priyankou Chopra dceru, kterou jim odnosila náhradní matka.

KVÍZ: Jak dobře znáte slavný seriál Sanitka? Otestujte se
Inspirace

KVÍZ: Jak dobře znáte slavný seriál Sanitka? Otestujte se

Na plátně i na kurtu

Geny se dají prodat také na filmovém plátně, pak je těžké vybrat, komu budete víc fandit, třeba z australské rodinky Hemsworthů se o přízeň ucházejí sympaťáci Chris, Liam a Luke. Fanoušci tenisu znají sourozenecké duo sester Williamsových. Někdy je slavnější jeden, ale druhý nežárlí, například Dannii Minogue má se sestrou Kylie, populární zpěvačkou krásný vztah. Čtyřiapadesátiletá Kylie je víc vidět, ale o tři roky mladší ségra si vybudovala velmi dobrou kariéru porotkyně televizních talentových soutěží. Na ně i další slavné sourozence koukněte v galerii.

Zdroj: vlasta.cz, youtube.com, billboard.com

Hola, záhon volá! Jak pěstovat zeleninu podle osvědčených rad našich babiček
Inspirace

Hola, záhon volá! Jak pěstovat zeleninu podle osvědčených rad našich babiček

KVÍZ: Jak dobře se vyznáte v kosmetice? Otestujte se
Inspirace

KVÍZ: Jak dobře se vyznáte v kosmetice? Otestujte se

Tagy Dannii Minogue Heath Ledger Joe Jonas Jonas Brothers Olivier Sarkozy vztah