Sympatickou herečku známe ještě pod dívčím příjmením Voříšková, kdy hrála například ve filmech Rafťáci, Venkovský učitel, Bobule, Padesátka, Po strništi bos nebo v pohádkách Peklo s princeznou a O vánoční hvězdě. V roce 2019 se však po tříleté známosti provdala za tanečníka Matyáše Rambu a začala hrdě nosit jeho příjmení, pod nímž vystupovala už ve filmech Vlastníci, Deníček moderního fotra nebo Betlémské světlo.  A to i přesto, že si z ní dle jejích slov přátelé na začátku utahovali přezdívkami „karamba“ či v době těhotenství „rambakoule“.

Život jim rozzářilo Slunce a Hvězdička

Nedlouho po svatbě se páru narodil chlapeček jménem Mikoláš, kterého herečka na sociálních sítích nazývá Slunce. Minulý rok v lednu pak Tereza přivedla na svět holčičku Miru, jíž pro změnu přezdívá Hvězdička. Během krátké doby se tak z herečky stala dvojnásobná maminka. A přestože to takhle rychle v plánu nebylo, rodičovství si oba velmi užívají.

Bouchla do stolu a postavila se na lyže

Tereza navíc díky svému aktivnímu a sportovně založenému muži zkouší nové věci a poznává nepoznané. Ve svých dvaatřiceti letech se například odhodlala postavit poprvé na lyže. „Moje tříletý dítě lyžuje a plave líp než já, protože má tátu borce. A tak jsem se rozhodla, že já nebudu sedět dole, pít horkou hrušku a koukat se, jak celá rodina září na sjezdovce jenom proto, že neumím lyžovat. Dejte mi 4-5 zim. Ramba mě to naučí!,“ napsala si herečka pod video, na kterém její muž zachytil její první sjezd. Tereza na něm vystrašeně výská a dožaduje se bonbónu za odměnu, načež ji Matyáš chválí stejně, jako chválí děti.

Díky manželovi objevuje nové disciplíny

„Maty to se sportem naší rodiny myslí vážně. Učil mě lyžovat tak, že měl Slunce „na koni“, plužil přede mnou a řval na mě pokyny „váha dopředu, lyže k sobě“. Někdy je to s dětma těžký, udržet si ty věci, který jsi měl před nima rád, ale s Matyášem to prostě jde,“ chválí svého manžela herečka, která díky němu objevila i kouzlo otužování.

Zdroj: vlasta.cz instagram.com csfd.cz