Pískot, jekot a pluh! Tereza Ramba zveřejnila video, kde poprvé lyžuje

Petra Šmídová | 7. 2. 2023

Tereza Ramba sportu nikdy moc nedala. Ovšem od té doby, co jí do života vstoupil její muž Matyáš, je všechno jinak. Pohybově nadaný mladík je totiž duší horal a tak je logické, že se svou rodinou a dětmi bude chtít trávit čas tam, kde to má nejraději. A krásná herečka rozhodně nesedí v koutě.

Sympatickou herečku známe ještě pod dívčím příjmením Voříšková, kdy hrála například ve filmech Rafťáci, Venkovský učitel, Bobule, Padesátka, Po strništi bos nebo v pohádkách Peklo s princeznou a O vánoční hvězdě. V roce 2019 se však po tříleté známosti provdala za tanečníka Matyáše Rambu a začala hrdě nosit jeho příjmení, pod nímž vystupovala už ve filmech Vlastníci, Deníček moderního fotra nebo Betlémské světlo.  A to i přesto, že si z ní dle jejích slov přátelé na začátku utahovali přezdívkami „karamba“ či v době těhotenství „rambakoule“.

Život jim rozzářilo Slunce a Hvězdička

Nedlouho po svatbě se páru narodil chlapeček jménem Mikoláš, kterého herečka na sociálních sítích nazývá Slunce. Minulý rok v lednu pak Tereza přivedla na svět holčičku Miru, jíž pro změnu přezdívá Hvězdička. Během krátké doby se tak z herečky stala dvojnásobná maminka. A přestože to takhle rychle v plánu nebylo, rodičovství si oba velmi užívají.

Tak šel čas s Janou Plodkovou: Z Čárkovaný z Vratných lahví trosečnicí na Ostrově
Osobnosti

Tak šel čas s Janou Plodkovou: Z Čárkovaný z Vratných lahví trosečnicí na Ostrově

Bouchla do stolu a postavila se na lyže

Tereza navíc díky svému aktivnímu a sportovně založenému muži zkouší nové věci a poznává nepoznané. Ve svých dvaatřiceti letech se například odhodlala postavit poprvé na lyže. „Moje tříletý dítě lyžuje a plave líp než já, protože má tátu borce. A tak jsem se rozhodla, že já nebudu sedět dole, pít horkou hrušku a koukat se, jak celá rodina září na sjezdovce jenom proto, že neumím lyžovat. Dejte mi 4-5 zim. Ramba mě to naučí!,“ napsala si herečka pod video, na kterém její muž zachytil její první sjezd. Tereza na něm vystrašeně výská a dožaduje se bonbónu za odměnu, načež ji Matyáš chválí stejně, jako chválí děti.

Jiří Langmajer: Lepším člověkem jsem díky mojí Adéle, nejradši bych ji bral všude s sebou
Osobnosti

Jiří Langmajer: Lepším člověkem jsem díky mojí Adéle, nejradši bych ji bral všude s sebou

Díky manželovi objevuje nové disciplíny

„Maty to se sportem naší rodiny myslí vážně. Učil mě lyžovat tak, že měl Slunce „na koni“, plužil přede mnou a řval na mě pokyny „váha dopředu, lyže k sobě“. Někdy je to s dětma těžký, udržet si ty věci, který jsi měl před nima rád, ale s Matyášem to prostě jde,“ chválí svého manžela herečka, která díky němu objevila i kouzlo otužování.

Zdroj: vlasta.cz instagram.com csfd.cz

Tagy Deníček moderního fotra herec lyže O vánoční hvězdě pluh Po strništi bos Rafťáci rodina Slunce sport Tereza Ramba Venkovský učitel