Stále krásná moderátorka Zuzana Belohorcová se narodila 24. února 1976 ve slovenské Žilině. V dětství ale nic nenasvědčovalo tomu, že bude jednou moderátorkou. Zajímal ji především zpěv, a dokonce absolvovala bratislavskou konzervatoř, konkrétně operní zpěv a klavír. Zájem o hudbu ji ale brzy opustil a opeře se vlastně nikdy nevěnovala. 

Z hlasatelky až do pořadů pro dospělé

Její první profesní kroky směřovaly do veřejnoprávní televize STV, kde dva roky působila jako programová hlasatelka. Belohorcová později také moderovala počasí nebo soutěžní hry KENO 10. Zlom v její kariéře nastal poté, co se dostala do soukromé televize Markíza a začala moderovat pořad pro dospělé Láskanie. Následovala lukrativní nabídka z České republiky, oslovila ji TV Nova, aby se stala moderátorkou pořadu Peříčko. Tehdy se stala z Belohorcové „učitelka lásky“.

Nešlo ale o pořad s nějakým výraznějším sexuálním obsahem. „Bylo to decentní povídání o tom, co bylo v té době pro některé skupiny lidí zakázané,“ zavzpomínala Zuzana Belohorcová v Show Jana Krause. 

Zdroj: Youtube

Bujné poprsí jako poznávací znamení

Její jméno se ovšem ve slovenském a českém showbyznysu nespojovalo pouze s moderováním erotických pořadů, ale také s jejím bujným poprsím. Belohorcová prozradila, že velikost jejího hrudníku všichni kolem řešili už v době, kdy teprve chodila na základní školu.

„Když jsem měla asi 13 let, byla moje prsa o dost větší než u spolužaček. Měla jsem z toho trochu komplex. Vnímala jsem, že si chlapci všímají víc mě než mých kamarádek s plochým hrudníkem. Ale říkala jsem si, že moje prsa budou alespoň k něčemu dobrá,“ uvedla s humorem sobě vlastním v jednom z rozhovorů.

Odhalila se pro Playboy

Své přednosti nakonec Belohorcová dvakrát odhalila na titulce známého pánského časopisu Playboy. Přestože na to vzpomíná ráda, další podobnou nabídku by už prý nikdy nepřijala. „Myslím, že už to mám za sebou. Jsou tu krásnější, mladší a šikovnější dívky, které muži uvidí na titulce časopisu mnohem raději,“ zhodnotila sebekriticky.

Muže přitahovala jako magnet

Soukromý život moderátorky býval hodně divoký. Jakožto krásná a sebevědomá žena mohla mít prakticky každého muže, na kterého si ukázala. Nedokázal jí odolat ani fotbalista Milan Baroš, podnikatel Marek Dospiva nebo herec Jožo Vajda, kterému se přezdívá „slovenský Casanova“.

Obyčejný chlap s ferrari

Nakonec se ale na moderátorku Zuzanu Belohorcovou usmálo štěstí a našla svého pana Božského. Nebyla to ale láska na první pohled, protože Zuzanu český podnikatel Vlasta Hájek okamžitě nezaujal. „Říkal, že by si přál, abych se stala tváří jeho značky. Tak jsme se domluvili, že půjdeme na večeři. A pak to začalo, chlubil se, že je obyčejný chlap, který má ferrari, obchod s oblečením a dvě kavárny,“ zavzpomínala Belohorcová. „Tak jsem mu řekla, že tohle fakt nepotřebuju poslouchat, a tehdy mě vůbec nezaujal.“

Musel si její přízeň vybojovat

Hájek to ale nevzdal a občas Zuzaně zavolal, nejspíš aby na něj nezapomněla. Zhruba po půl roce od prvního setkání ji přemluvil a šli na druhé rande. Tehdy moderátorka zjistila, že se nevyplatí vždy dát na první dojem. Najednou jí Vlasta přišel jako normální, obyčejný a příjemný muž, který nemá zapotřebí si na nic hrát. Pomyslná jiskra ale mezi nimi přeskočila až poté, co ji podnikatel pozval do vinného sklípku na jižní Moravu. A tam už se do sebe zamilovali. „Poprvé jsme se políbili a od té doby jsme spolu,“ prozradila. Dnes jsou už jedenáct let manželé a mají dceru Salmu a syna Nevia. 

Žijí společně na Tenerife

Z učitelky lásky se postupem času stala vzorná maminka, která našla v rodině to pravé životní štěstí. Zpočátku žili na Floridě, později se ale přestěhovali na Tenerife, kde i podnikají. Našli tu navíc vytoužený klid a odpočinek. „Žijeme tu krásný a pohodový život,“ říká Zuzana, která má nejen s manželem, ale i se svými dětmi krásný vztah. Často a ráda spokojené momenty z jejich života sdílí na sociálních sítích.

Rozvod? Ani náhodou

Přestože se mnohokrát mediálním světem šířily spekulace o nevěře, nebo dokonce rozvodu, manželé tyto okamžiky ustáli. Belohorcová dodnes cítí, že je Hájek jejím osudovým mužem, se kterým chce prožít celý svůj život. „Máme spolu krásné zážitky. Už jen to, že spolu každý večer usínáme a ráno se vedle sebe probouzíme, je dar. Nejkrásnější je, že mi Vlasta každé ráno, jakmile otevře oči, řekne, že mě miluje,“ popsala Belohorcová. Evidentně tak prožívají vášnivou lásku a jsou do sebe zamilovaní stejně jako na samotném začátku. 

Zdroj: Vlasta.cz, Diva.aktuality.sk, Dobrenoviny.sk, Ereport.sk, Wikipedia.org

Související články