Goldie Hawn (76)

Tahle americká herečka je skoro profesionální babičkou. Má celkem sedm vnoučat! Věk na to sice má, ale rozhodně na to nevypadá. Ke zpomalení stárnutí si sice pomohla několika estetickými zákroky, ale naštěstí to nijak nepřehnala. Kromě toho, že je jednou z nejvíce šik slavných babiček, se také může pyšnit tím, že má jeden z nejdelších hollywodských vztahů. S Kurtem Russellem už tvoří pár téměř čtyřicet let!

Instagram

Susan Sarandon (75)

Když hereččina dcera Eva poprvé otěhotněla, nechala se Susan slyšet, že se ještě jako babička necítí a že by byla ráda, kdyby ji tak její vnouče neoslovovalo. Měla pro něj alternativu „drahoušku“, v angličtině „honey“. Od té doby však uplynulo devět let a Susan je dnes dokonce trojnásobnou babičkou. A my věříme, že od svého přísného rozhodnutí už upustila a všechna vnoučata jí můžou říkat „babičko“. I když rozhodně můžeme potvrdit, že na babičku ani ve svých letech nevypadá!

Instagram

Jessica Lange (73)

Dvojnásobná babička se bezesporu řadí do party hereček, které po sedmdesátce přestaly stárnout. Stejně jako Goldie, tak i Jessica přiznává, že za svůj vzhled vděčí mimo jiné i několika omlazujícím procedurám, a dokonce i invazivním zákrokům. Vše ale pojala s mírou a naštěstí se nepromněnila ve voskovou figurínu jako některé její (mnohdy i výrazně mladší) herecké kolegyně.

Jane Seymour (70)

Nestárnoucí doktorka Quinnová je už také babičkou, a to dokonce trojnásobnou. Se svými vnoučaty tráví co nejvíce času a velmi často se jejich fotkami také „chlubí“ na Instagramu. Za svůj vzhled prý nejvíce vděčí pravidelnému sportování a vyvážené stravě, na kterou dbá prakticky celý život.

Instagram

Whoopi Goldberg (66)

A veselou trojku má „doma“ také představitelka Sestry v akci. A teď pozor, herečka je babičkou od svých 34 let! Její dcera Alex totiž otěhotněla už v 16 letech. Sečteno, podtrženo…nejstarší vnučce Whoopi Goldberg je aktuálně jen o dva roky méně než jí, když se stala babičkou. Zamotané, že?

Instagram