Jak je vidno, sportovní modla má slabost pro mladší ženy. Žádná z jeho přítelkyň nebyla starší, než on. V posledních letech byly jeho přítelkyně dokonce o generaci mladší. Tohle jsou všechny jeho dosavadní lásky.

Zdroj: Youtube


Iva Kubelková (44)


První vážnější známostí byla pro Jaromíra modelka a dnes i moderátorka Iva Kubelková, se kterou začal randit v roce 1996. Jejich vztah vydržel zhruba tři roky. Po rozchodu potkala Iva George Jiraska, se kterým od té doby tvoří pár, a mají spolu dvě dcery.


Nicol Lenertová (47)


Po rozchodu s Ivou zkoušel Jaromír najít štěstí s tehdejší moderátorkou Nicol Lenertovou. Zamilovanost jim ovšem vydržela jen pouhých pár měsíců. Nicol po rozchodu utekla do Ameriky a později se usadila a stala maminkou.


Andrea Verešová (41)


V roce 2000 představil Jaromír svým fanouškům novou přítelkyni, slovenskou modelku Andreu Verešovou. Společně žili v Americe, kde měl Jaromír hokejové angažmá, a vypadalo to, že Andrea je ta pravá. Modelka však údajně toužila po založení rodiny, ale Jaromír se na to ještě necítil. Po čtyřech letech se tak rozešli. O čtyři roky později se Andrea provdala za podnikatele Daniela Volopicha, se kterým má dvě děti.


Lucie Borhyová (43)


V létě roku 2004 měl krátký románek s televizní hvězdou Lucii Borhyovou. Po několika týdnech se ovšem rozešli.

Podívejte se, v jaké kondici je padesátník Jaromír Jágr:

video
Je nám líto, ale vložené video již není dostupné.


Inna Puhajková (35)


Nejdelší vztah měl Jaromír s modelkou a později i sportovní moderátorkou Innou Puhajkovou. Žili spolu šest let a všichni si tehdy mysleli, že spolu založí rodinu. Jenže v roce 2012 místo zásnub oznámili rozchod. A nejdůležitější ženou v jeho životě se opět stala maminka Anna.


Veronika Kopřivová (30)


S Veronikou se Jaromír seznámil v roce 2015 na Floridě a pár tvořili čtyři roky. Překonali společně i skandál týkající se Veroničiny minulosti. Modelka se živila jako tanečnice u tyče. Jaromír ji před novináři bránil jako lev. Ale nakonec ani ona nebyla ta osudová žena.

Dominika Branišová (27)


S modelkou Dominikou tvoří pár už druhým rokem. O svatbě prý mluví jen v legraci, děti zatím neplánují. Ale vypadají šťastně! Tak, že by právě Dominika byla tou pravou, se kterou se hokejová legenda konečně usadí?