O zploditeli nevím nic. Mamka to tak chtěla, protože jí ublížil. Zatímco ona totiž dítě chtěla, on se bránil zuby nehty, a tak se rozešli. Platil sice alimenty, to ano, ale nevídali jsme se. K osmnáctinám mi pak poslal přes mamku 10 tisíc. Poslal jsem je zpátky, o nějaké milodary nestojím. Pro mě je to cizí člověk. Vím sice, jak se jmenuje, jednou mi mamka dokonce ukázala jeho fotku, ale jinak nevím nic. Nevím, kde žije, jestli má jinou rodinu, a vlastně mě to ani nezajímá. A to mi právě málem zkazilo život. Víte co? Jestli máte v rodině nějaká tajemství, radši si je řekněte.

Léto naplno

V létě si každý rok beru dovolenou a s kámošema objíždíme fesťáky. Dáme pivo, občas brčko, občas okno. No a holka na jednu noc. Moc se to neřeší. Když si to sedne a máme stejnej vajb, užijem si to. Letos jsme vyrazili na Slovensko. Málem jsem nejel. V práci jsem si hnul se zápěstím. Dělám ve skladu. Jenže se mi strašně chtělo vypadnout. A tak jsem vyfasoval prášky na bolest a vyrazil.

Setkání

Musím říct, že prášky a pivo vážně nejdou dohromady. Ani nevím, jestli byly kapely dobrý. Mně přišly skvělý všechny. Byl jsem jak v rauši. No ale ruka nebolela a to bylo hlavní. Ve frontě na pivo jsem potkal pěknou holku. Kudrnatý vlasy, co se mi líbí. A velký prsa, jsem horňák. Když jsme se znovu setkali před pódiem, koukala na mě. Večer už jsme se drželi za ruku.

Rychlovka

Jak to na fesťáku chodí, asi víte. Berete si stan a doufáte, že nebude lejt. Letos už jsme jednou pořádně plavali v blátě, ale tentokrát to šlo. No a ve stanu se jenom nespí. Ale někdy se jde jenom dál od davu. Třeba do lesa. Dřív se asi říkalo rychlovka. My s kámošema tomu říkáme zásun. Ten večer jsem tušil, že to klapne.

Rande

Na fesťáku se lidi nepředstavujou. Obvykle jen chytíte přezdívku, kterou si mezi sebou říkaj. Na tu holku volaly kámošky Iri. No já jsem jí vlastně neříkal nijak. V tom řevu repráků moc nekomunikujete, ale líbat se dá. Asi po hodině jsme se rozhodli, že dáme procházku. Doufal jsem, že bude mít nějakej prima cíl. Její jazyk v mým krku to naznačoval.

Co mě zachránilo

Myslel jsem, že třeba dojdeme ke stanu, ale byl moc daleko. V lese bylo takový pěkný místo. Trochu zválený, jasný, už ho našel někdo před náma, ale furt dobrý. Mazlili jsme se. Prsa měla krásný. Hezčí, než jsem si představoval. Jenže se mi nepostavil. Ani když se hodně snažila. Bylo to asi tou kombinací prášků s pivem. Tak jsme to vzdali a vrátili se na koncert.

Papírek

Myslel jsem, že Iri sbalí někoho jinýho. Nevadilo by mi to. Fesťák druhej den stejně končil. Jenže asi za hodinu si mě našla a dala mi papírek, ať jí napíšu na Facebook, že si s sebou nevzala mobil, aby jí ho neukradli. Strčil jsem ho někam do kapsy a pustil to z hlavy. My kluci na romantiku moc nejsme. Láska na první pohled z fesťáku. No asi ne.

Osud

Když jsem doma házel do pračky džíny, papírek vypadl na zem. Nevím, proč jsem ho nevyhodil. Možná nějaká intuice nebo osud. Dal jsem ho na stůl a odpoledne se kouknul na face. Moc ho nejedu. Ale zajímalo mě, jaký tam bude mít fotky. Seklo jí to. Omylem jsem kliknul na její přátele. Měla tam rodinu. Jedno jméno mě praštilo. Jejího táty. Otevřel jsem jeho profil a chytnul podezření.

Ségra

Hned jsem volal mámě. Jméno zploditele je totiž v našich končinách neobvyklý. Žádnej Novák. Asi má předky v Řecku. A k tomu exotickej vzhled. Jako já. To je jediný dobrý, co mi dal. Holky na to letěj. Na to naletěla tehdy i máma. Moje máma je facebooková královna. Hned si ho našla a bylo to jasný. Já a Iri máme stejnýho zploditele. Ona teda i tátu. Já mu táto neřeknu nikdy. To jsem se rozhodl ve dvanácti. A dodržím to.

(Happy) end

Ještě byla naděje, že je Iri adoptovaná. Ale když jsem viděl fotky, nedoufal jsem. Byla mi dost podobná. Máme úplně stejnou pusu. Po něm. Hodně sexy. Když mi došlo, co se mohlo stát, pozvracel jsem se. Viděl jsem pár ujetejch filmů o incestu. Děkoval jsem práškům. Ale možná to tak zařídila příroda, aby se to nestalo. Iri jsem to napsal. Moc jsem nevěřil, že se ještě ozve. Ji to muselo porazit ještě víc. I když se nic nestalo. Ozvala se po týdnu. Zatím si jen píšeme. Třeba časem zvládneme víc.

Zdroj: vlasta.cz

Související články