S Jiřím jsme chodili tři roky, z toho dva jsme spolu bydleli a v podstatě celou tu dobu jsme se vznášeli na obláčku zamilovanosti. Jirka byl pravý gentleman, strašně pozorný a hodný. Každou chvíli mi jen tak přinesl nějaký dáreček nebo mi uvařil romantickou večeři. Myslela jsem si, že lepšího chlapa si ani nemůžu přát a doufala jsem, že spolu zestárneme. Jenže potom jsem udělala chybu, kterou si nepřestanu vyčítat.

Jeden večer, který změnil vše

S partou kamarádek jsme vyrazily do baru, kde jsme vypily pěkných pár skleniček a já jim spokojeně líčila, jak skvěle se po boku Jirky mám. Jedna z mých dnes už bývalých kamarádek se ovšem tvářila pochybovačně a začala mi vehementně tvrdit, že žádný chlap není dokonalý a že si mám dát pozor, aby mi ho nějaká neodloudila. Já si ale byla Jirkou natolik jistá, že jsem se nechala vyhecovat k testu věrnosti. Moje kamarádka naplánovala, že se ho pokusí sbalit, začne mu psát, flirtovat s ním a pošle mu i nějakou odhalenější fotku.

Druhý den ráno jsem toho sice po vystřízlivění trochu litovala, ale nechtěla jsem vypadat, že Jirkovi nevěřím tak, jak jsem tvrdila, a proto jsem z toho nechtěla vycouvat. Po několika dnech jsem se kamarádky zeptala, jak to vypadá, že se Jirka určitě na její udičku nechytil. Ona mi tvrdila, že prý nechytil, neměl zájem si s ní psát a hned ji odpálkoval. I vzhledem k tomu, že kamarádka je hodně sexy, vyrostlo moje sebevědomí do pořádných výšin. Byla jsem šťastná, že jsem pro Jirku ta jediná a o ostatní nemá zájem. O měsíc později jsem ale zjistila, že to tak nebylo a že mi kamarádka lhala.

Zrada, kterou jsem stále nerozdýchala

Jirka se na její udičku chytil, a protože doufala, že mi ho přebere, neřekla mi to, aby ho mohla nerušeně svádět. Řekl mi to až Jirka, když si mě jednou posadil do obýváku a sdělil mi, že se chce rozejít, protože se zamiloval do někoho jiného. Ukázalo se, že do té mé rádoby kamarádky. Ona mu tenkrát opravdu napsala a on ji neodpálkoval, naopak si padli do noty. Po pár dnech se sešli a podle Jirky prostě přeskočila jiskra. Oznámil mi, že zatím spolu nespali, protože se se mnou chtěl nejdřív slušně rozejít a nechtěl mi být nevěrný.

Ona mi potom napsala arogantní smsku ve stylu, že je jí to líto, ale láska si nevybírá. Prý si brzo někoho najdu a naprosto prý chápe, že už se s ní určitě nechci kamarádit. Stejně by jí přišlo divné se se mnou pořád vídat. Už jsou to dva měsíce, co jsem se od Jirky musela odstěhovat a pořád tomu nemůžu uvěřit. Kvůli jednomu hloupému večeru v baru jsem najednou sama.

Zdroj: čtenářka Dominika, vlasta.cz

Související články