Ingrid. Vysoká junonská postava s bohatým poprsím. Výmluvná, chytrá, vznášela se kolem ní erotická aura a jen málokterý chlap jí odolal. Jen ti, co ji už dobře znali, v jejích osidlech neskončili.

Vyrostl jsem v domově a hledal lásku

Mně bylo dvaadvacet. Vyrostl jsem v dětském domově, vyučil se tesařem, hledal své místo v životě, a taky lásku. Ingrid byla o dvacet let starší a, jak se říká, byla „na zajíčky“. Pár už jich na svém kontě měla, ale to jsem tehdy netušil. A možná jsem hledal kromě lásky a milenky taky matku.

Líbila se mi. Záhy pochopila, že ulovit osamělého a šikovného zajíčka jí nebude stát žádné úsilí.

Jako v sedmém nebi

Nabídla mi, že můžu bydlet u ní na chalupě. Zadarmo, ale bude potřebovat opravit střechu, položit v sednici novou podlahu, natřít okna, postavit venkovní krb… A taky mi nabídla svou náruč a já byl v sedmém nebi, protože byla zkušená, zatímco já ještě tak trochu trouba. Ale byl jsem učenlivý žák a byli jsme moc spokojení.

S nadšením zamilovaného jsem sháněl materiál (platila ho Ingrid) a pozvolna jsem dával do kupy chalupu. Odměnou mi bylo spočinutí ve vstřícné náruči milované Ingrid. Byl jsem šťastný, že jí můžu pomáhat, že se těším její náklonnosti.

Vetřelec na obzoru

A jednoho dne se objevil Martin. Znali jsme se od vidění. Věděl jsem, že moc růžový život taky neměl. Byl o rok starší než já. „Martin bude dělat koupelnu,“ sdělila mi Ingrid. „S tím by sis, Sloníku, neporadil. Víš, je mi to moc líto, ale budeš si muset najít jiné bydlení. Teď tu bude Martin. Jsem ti za všechno moc vděčná, ale já bych chtěla ještě dítě, a to se nám za celé ty dva roky nepodařilo.“ Nasadila smutný výraz a dala mi vale. Byl jsem zničený a úplně na dně.

Tehdy se mi naskytla možnost odjet pracovně do Kanady. Po pěti letech jsem se vrátil domů. Mezitím jsem si srovnal v hlavě spoustu věcí. Ujasnil jsem si, co je Ingrid zač, a přestal po ní truchlit. Dozvěděl jsem se, že Ingrid vykopla i Martina, sotva dokončil tu koupelnu. A žádné vytoužené miminko z toho vztahu taky nevzešlo. Náhodou jsme se sešli s Martinem u piva v hospodě a vyměnili si zkušenosti. Jako přes kopírák. Ženy jako Ingrid jsou kudlanky a nezkušení kluci s pochroumaným dětstvím jsou snadnou kořistí. Jenže jak se ubránit?

Josef, Plzeň

NÁZOR PSYCHOLOGA: PhDr. Petr Šmolka

Vážený pane, občas mám dojem, že bychom měli být těm kudlankám vděční. Pro mnohé mladé muže totiž představují příležitost, jak levně získat první sexuální zkušenosti. Tedy pokud to obě strany vnímají jako vzájemně výhodné vztahy.

Náš někdejší kolega měl po pár pivech v hostinci potřebu nám cosi zásadního sdělit. Obrátil se k naší pánské společnosti, aby nám položil záludnou otázku – „Kde jsme kdysi získávali první sexuální zkušenosti?“ – „No přece v náručí nespokojených vdaných třicátnic! No, a právě ty máme – pánové – dnes doma!“

Pro kluka z děcáku může být atraktivní především žena mající dobře viditelné mateřské rysy. Proto ta fixace na její ňadra. Nespokojenou třicátnici může hřát u srdce zájem výrazně mladších mládenců. Výměna podlahy, postavený krb a předělaná koupelna jsou bonusem navíc. Ve chvíli, kdy kudlanka skutečně zatouží po potomstvu, tak si potřebného spolupracovníka také najde. Nemusí být manuálně zručný. Stačí, bude-li patřičně plodný a dobře situovaný.

Zdroj: časopis Květy

Související články