Báro, vypadáte fantasticky, předvedla jste i úžasný i výkon. Jaké máte pocity z toho, že jste opět vystupovala na Královnách popu na Karlštejně?

Protože to nebylo poprvé, už jsem tady vystupovala, už to znám a vždycky je to hodně slavnostní. Ten večer má vysokou úroveň. Je to i náročné na zkoušení, na vymýšlení a je to vždycky radost.

Zdroj: VLM

Vystřídala jste několik nádherných šatů. Vybírala jste si je sama, nebo jste si k tomu pozvala stylistu?

Vybírám si je sama a většinou na poslední chvíli. Takže dopředu nikdy nevím, co si vezmu. Já tohle nikde moc neřeším. Ten výkon a to vystoupení a to oblečení je jiný level.

Kdo je podle vás tou královnou české pop-music?

Jednoznačně Helena Vondráčková.

Vy jste si s ní i dnes večer zazpívala. Jaké je to stát vedle takové ikony?

Nebylo to poprvé, co jsem měla tu čest si s Helenkou zazpívat. Bylo to už mnohokrát, byla jsem hostem na jejích turné, na jubilejních či vánočních koncertů. Takže tu spolupráci s ní znám, je to naprostý profesionál. Nádherná žena, která mě nikdy nepřestane překvapovat. Je to prvotřídní zpěvačka a ona je opravdu tou královnou. My jsme tu na Karlštejně jen její poddaní.

Vy jste nedávno ukázala i nový účes, odhodila jste paruku, jak se v novém sestřihu cítíte?

Mám ráda změny. Takže vždycky, když je nějaká změna, je to jen na chvíli. Vždycky je to na nějaký čas a pak přijde něco jiného.

Takže se máme těšit na další změnu?

Určitě.

Autor: Lucie Šaléová