Báro, jak pečujete o svou pleť a vlasy?

Jsem trochu barbar, ale je pravda, že teď po té padesátce jsem začala trošku víc investovat do kvalitní kosmetiky. Na pleť mám svou kosmetičku a dermatoložku, pravidelně chodím na kosmetiku. Co se týče vlasů, myslím si, že se nestalo jen mně, že jsem po covidu přišla o polovinu vlasů. Ale podařilo se mi to zase vrátit zpátky a to výživovými tabletami. A dobré šampony jsou základ.

Nechávají si vaše dcery od vás radit, co se týče líčení a kosmetiky?

Ony toho ví víc než já. Ony z těch sociálních sítích a youtubových videí ví opravdu všechno. Jenom, když potřebují zaplatit kadeřníka.

Zdroj: VLM

Vypadáte báječně, jak dlouho vám trvá, než se připravíte na slavnostnější akci?

Líčení mi trvá asi tak do patnácti minut, moc se s tím nezdržuji. Většinou u toho ještě pracuji, dělám cvičení na zpěv nebo poslouchám hudbu. Oblečená jsem během pěti minut. Takže se připravím do půl hodiny.

Kdo stráví delší čas v koupelně, vy, nebo váš partner Pavel Šporcl?

Pavel není dlouho v koupelně. Ani jeden z nás. My nejsme zrovna ti, kteří by v koupelně trávili spoustu času. Snažíme se čas využít pro jiné činnosti, ale dcery tam vydrží hodně dlouho.

Máte už naplánovanou dovolenou na léto?

Po příšerné situaci, co jsme zažili minulý rok s jednou cestovkou, tak letos nepojedeme s cestovní kanceláří. Pojedeme po vlastní ose, pojedeme do Irska. Moc se na to těším.

Autor: Lucie Šaléová

Související články