Beáto, máte krásné šaty. Jak dlouho vám trvá, než se připravíte na slavnostní událost?

Výběr šatů většinou proběhne rychle. Tam už většinou dopředu tuším, co si chci vzít. Jen to rychle nakombinuji. Celková příprava mi pak zabere asi hodinu. Sama si dělám make-up a vlasy, mám ráda, když je na to klid.

Zdroj: VLM

Dáváte si pozor na udržitelnost módy, nebo na to nehledíte?

Dávám si na to pozor. Několik let to i propaguji, takže já jsem stoprocentním zastáncem udržitelné módy.

Kolik módních kousků máte přibližně ve své skříni?

To je těžké. Mám hrozně moc věcí. Teď jsem byla u Marty Dancingerové, vždycky jsem si myslela, že má hodně oblečení, a pak jsem viděla tu její malou skříň a řekla jsem si - sakra. Mám jednou tak velkou skříň a mám ji fakt narvanou. Mám asi hodně věcí, ale jsou tam takové srdcové kousky, které si neberu pořád, ale nechci se jich zbavovat. Už se mi párkrát stalo, že jsem něco pustila dál a pak mi to bylo líto. Spíš to teď schraňuji. Mám dceru, tak doufám, že když to budu schovávat, že to jednou ocení.

Co preferujete víc - kabelky či boty?

Jsem zrovna takový typ, který není ani kabelkový, ani botový. Jsem spíš na oblečení. Mám spoustu kamarádek, které vlastní desítky párů bot, ale já pořád nosím do kolečka ty stejné. Kabelky se mi ale poslední dobou docela rozrostly. Musím říct, že i u nás vzniká hezká scéna lokálních návrhářů.

Jak jste zmiňovala, máte malou dceru. Kolik jí je let?

Čtyři.

Takže vás od září čeká návrat do školky?

Ano, mě ne, ale dceru čeká návrat do školky.

Nejste taková ta maminka, která ve všem říká "my"?

Snažím se nebýt. Párkrát se mi to stalo a hned si to uvědomím. Je to zvláštní, když se mluví v množném čísle.

Měla jste s dcerou problém, když nastoupila do školky, že by tam nechtěla chodit?

Byly situace, kdy se jí úplně nechtělo, ale myslím, že jsme to zvládly skvěle. Daly jsme si dlouhou adaptaci, kdy tam chodila jen na dopoledne a po obědě jsme ji brávali domů. Postupem času si zvykla, že to pro ni nebyl takový náraz.

Vy hrajete ve Zlaté labuti, můžete nám prozradit něco z děje, co vás čeká?

Myslím si, že moje postava Evy to začne mít docela divoké, dramatické a je to vidět už v prvním díle druhé série, že se jí to tam začíná docela rozjíždět. Určitě to bude napínavé. Všechny moc zvu, aby se koukali. Začne to být opravdu divočina.

Autor: Lucie Šaléová

Zdroj: vlasta.cz

Související články