Dano, jak se vám účinkuje ve hře Berlín, Berlín, kde hrajete dost dominantní manželku Jiřího Hány?

Hraje se mi to výborně. Vlastně poprvé hraji takovouto postavu, plukovnici Stasi, a ještě ke všemu mám zakryté jedno oko, tak bylo zkoušení dost složité. Užívám si to a myslím si, že i diváci si to užívají s námi.

Zdroj: VLM

Jak jsem zmínila, ve hře jste dost dominantní, ale to vám nebrání v tom, abyste bojovala o lásku svého muže…

Vidíte, i lidé, kteří působí dominantně, pokud mají vztah a rodinu, o to nechtějí přijít. Takže i když je tato paní velmi rázná a myslím si, že i doma velmi dominantní, vidíte, jak Wernera miluje.

Jak to doma máte vy, Dano? Jste vy ta rázná, nebo to máte s manželem Petrem Maláskem půl na půl?

Myslím si, že to máme s Petrem půl na půl. Vždycky je jeden v tom vztahu důležitější, ve smyslu toho, že když má před premiérou, ten druhý ho s ničím neotravuje a neobtěžuje. Petr je ale tak hodný, že se mi vždy ještě snaží pomoct. Myslím si, že si to střídáme půl na půl.

Vzájemně se chodíte na premiéry podporovat. Umíte tomu druhému říct, co se vám nelíbilo, nebo se jen chválíte?

Jsem Petrův první posluchač a on je můj první divák. Ale my jsme spolu pouze 28 let, takže jsme k sobě velmi nekritičtí. Oba jsme prací posedlí a snažíme se do ní dát ze sebe maximum.

Nedávno váš syn dokončil v Anglii vysokou školu. Musíte na něj být pyšná. Kam jeho cesta povede dál?

Teď už je zpět v České republice v Praze, protože od září má práci. Pendluje mezi Prahou a Londýnem. Neřekla bych, že jsem pyšná, ale jsem moc ráda za něj, že se mu splnilo studium, co si vysnil. Obor, který chtěl, tady v Praze nemohl studovat, proto studoval ve Velké Británii. Každá máma je ráda.

Zdroj: Vlasta.cz

Související články