Daro, máte speciální rituály na vlasy, které byste mohla našim čtenářkám doporučit?

Musím se přiznat, že já se o vlasy musím opravdu pečlivě starat. Dost často, speciálně na vystoupeních, mám příčesky, protože lusknutím prstu mi nenarostou až k zadku. Ale my zpěvačky takhle čarujeme často. Když pak vidím, jak si například Beyoncé nebo JLo sundají všechny ty vlasy a mají krátké culíky, tak si říkám, že nejsem jediná. Stále ale řeším kvalitu vlasů. Mám rychlou výměnu, takže mi nikdy nenarostou tak, jak bych si přála. Proto olejuji, dávám si zábaly, masky. I můj kondicionér, co jsem nechala vyrobit, je kondicionér a maska v jednom.

Ale že bych měla nějaký rituál nebo jinou specialitku? To asi ne, spíš když usínám, mám takový zvyk, že si vlasy smotám kolem prstu do takového culíčku a ten si dám za polštář. Mám takový pocit, že se nechci o ty vlasy opírat a chci, aby si odpočinuly. To je vše.

Zdroj: VLM

Přemýšlela jste někdy o tom, že byste se obarvila na tmavo?

Přemýšlela. Dokonce i v jednom videoklipu, myslím, že je to Zákon, mám dlouhou černou paruku. Všichni mi psali a říkali, že mi to strašně sluší. Na chvilku jsem nabyla podezření, že mají pravdu, a asi týden jsem vydržela s tmavou barvou. Ale připadala jsem si jako myška. Jak mám hnědé oči, prostě Dara je bloncka. Musím tomu občas pomoct, musí se tam občas dát přeliv a jednou za rok i melír. Ale myslím si, že nehrozí, že bych šla do tmava. Už asi zůstanu blondýnou.

Trápí vás šediny, nebo vás to ještě nepostihlo?

Trápí, ale jinde než na hlavě. Třeba jsem je objevila v obočí, takové zvláštní místo. Ale můj kadeřník nebo ti lidé, co se mi hrabou ve vlasech, mi říkali, že je to neuvěřitelné, ale že nemám ani jednu šedinu. Takže ve vlasech nic.

Zdroj: vlasta.cz

Související články