Daro, co vy a péče o pleť?

Myslím si, že nám, ženám, je to téma velmi blízké a je na místě, když řeší nejen to, co dostává do těla třeba v rámci jídla, ale když i řeší, co si dá na sebe, jaký krém použije, jaké tonikum, sérum. To patří do našeho života celkem přirozeně.

Zdroj: Youtube

Je ta péče o pleť jiná po té padesátce?

Myslím si, že ne. Tuto otázku dostává hodně často, co se změní nebo mění v životě ženy. Já nevím. Musela bych strašně dlouho dumat a vymyslet něco, abych byla zajímavá. Takže vlastně ne, musím říct, že mám vyzkoušené rituály nebo krémy, které mi vyhovují celý život. Těm jsem věrná, maximálně mi do toho vstoupí jedna dvě novinky. Ale neotočilo se mi všechno vzhůru nohami. Nijak významně se nic nezměnilo dnem, kdy jsem se stala padesátiletou ženou.

Chodíte na kosmetiku, nebo o tu pleť pečujete doma?

Spousta lidí, spousta žen to asi překvapí, ale nechodím pravidelně na kosmetiku. Chodím na kosmetiku spíše ve chvílích, když vím, že mě něco čeká a chci tomu trošku pomoct. Ale tím, že mám celkem dobrou životosprávu, cvičím, piju hodně vody, používám dobré krémy a vůbec všechny výživové doplňky, které mi pomáhají, tak pro mě je trávit spoustu hodin ještě tím, že budu chodit na kosmetiku? Nemám na to čas a úplně nemám pocit, že bych to extrémně potřebovala. Je to individuální, neradím to nikomu, jen říkám, jaká je má zkušenost.

Jaký máte pohled na plastické operace a estetické zákroky?

Myslím si, že je to každého věc. Jestli má někdo chuť změnit obličej, tělo, dofouknout, odsát, je to naše volba. Mně je taky připisováno asi milion tři sta plastických zákroků a nesmysly jako liposukce a nevím co. Mám udělaná prsa, to všichni ví, nos a že jsem párkrát byla na botoxu nebo kyselině. Ale musím říct, že už teď pěkně dlouho ne, protože používám opravdu dobré krémy.

Autor: Lucie Šaléová

Související články