Deniso, jak dlouho vám trvalo připravit se na dnešní párty?

Trvalo mi to zhruba dvě minuty, protože jsem si jen přendala věci v kabelce. Takhle oblečená jsem dnes vyrazila už ráno. Tady jsem si jen zavázala škrabošku.

Zdroj: VLM

Radíte se třeba s kamarádkami, co si vezmete na sebe?

To se radíme. Většinou, když jde o akce soukromého typu jako třeba svatba. Když jde o věci pracovního charakteru, nechám se ráda obléknout profíkem. Teď se momentálně dost často radím s Dominikem Navrátilem. Dnešní outfit je ale z mého šatníku.

Čeká vás ještě nějaká dovolená?

Minulý týden jsem se vrátila z jedné dovolené a už mě teď čekají jen výlety, ať už v Čechách nebo v zahraničí. To se ještě uvidí, jak to celé bude. Ale už mi začíná pracovní kolotoč, roztáčí se kola a musím makat. Už to skončilo.

Dokážete v tom pracovním nasazení relaxovat, odpočívat?

Teď jsem relativně odpočatá a budou tam ještě dny, kdy pracovat nebudu. Takže vyrazím ven se psem, na chatu nebo mimo republiku. Takže ještě načerpám.

Nedávno jste nafotila titulní stranu časopisu Playboy, jste playmate. Ozývají se vám stále muži, nebo i dokonce ženy, že je to povzbudilo?

Nejsem playmate. Všude to vysvětluji, já jsem cover star. Jsou tři různé typy a já jsem cover star, což znamená, že jsem se úplně nesvlékla. Dozvuky to má pořád hezké, ale já jsem to nedělala pro to, aby mi muži nebo ženy psali. K tomu mě vedly jiné věci. Ale je pravda, že mi psalo hodně žen. Z toho mám radost, protože jim to zvedlo sebevědomí a dalo i inspiraci. Když žena dokáže pochválit ženskou, tak je to krásné.

Autor: Lucie Šaléová

Související články